Sponsor Reklam

Anket Doldurma İşi

Üretici firmalar veya hizmet sektöründe çalışan firmalar sundukları ürünün halk tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek ister. Bu nedenle sık sık anket yaptırırlar. Bu anketlerde çıkan sonuçlara göre ürünleri üzerinde çalışırlar. Bu firmalar sokak anketlerini kullanmaz. İnternet üzerinden anket yaptırırlar. Kişilere de bu anketleri doldurmaları karşılığında hediye ürünler veya para verirler. Son zamanlarda anket doldurma işi özellikle internette çok vakit geçiren insanların tercih ettiği bir yöntem olmuştur. Öncellikle böyle bir iş yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız bir anket firmasına kaydınızı bırakmanız gerekir. Bütün anket firmalarına başvurmanız da mümkündür. Yaşınızı, eğitim düzeyini, çalıştığınız veya emekliyseniz emekli olduğunuz sektörü yazmanız gerekir. Böylece anket firmaları sizin hangi anketler için uygun olduğunuzu belirler. Size uygun anketler olduğunda da mesajla size ulaşıp haber verirler. Anketleri doldurmak en fazla 15 dakikanızı alacaktır. Anket doldurmak güzel bir evde ek iş imkanıdır. Fakat sürekliliği pek yoktur. Bu işten bu kadar gelir elde ediyorum diyemezsiniz ama bir ihtiyacınızı gidermekte faydalı olacaktır.

Ayrıca Gözatın

Türkiye Ek İş Veren Firmalar

Artık herkes kolaylıkla evde ek iş yaparak para kazanmaktadır. Burada en önemli faktör ise kesinlikle …

4 yorumlar

  1. bu iş için yardımcı olursanız sevinirim istanbul da yaşıyorum

  2. Niğde merkez de oturuyorum ne iş olursa yaparım 3 gün içinde teslim ederim elim çok çevik dir cep bekliyorum en kısa zamanda

  3. Ayşegül Aygün

    Merhaba ben 17 yaşında 11.sınıf öğrencisiyim .Bu işe çok ihyicım var ve bilgisayarda oldukça hızlıyımdır tarafıma geri dönüşünüzü bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir