Ev / PARA / Android Uygulama Geliştirerek Para Kazan
Sponsor Reklam

Android Uygulama Geliştirerek Para Kazan

Günümüzün teknolojisinin en yoğun ilgi alanı hiç şüphesiz akıllı telefonlardır. Akıllı telefonları akıllı yapan ise kesinlikle uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzda gerek oyun, gerekse ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yapabilmektesiniz. Sizlere uygulama için oyun kategorisinden başlayarak geliştirme aşamalarında Android uygulama geliştirerek para kazanma konusunda bir takım bilgiler sunacağız. Buna göre hem uygulamayı yaptığınız için para kazanabilir hem de geliştirmeler sayesinde para kazanabilirsiniz.

Android Market ya da Apple Store girdiğiniz zaman sizlere yüzlerce hatta binlerce oyun sıralamaları gelecektir. Bu liste içerisinden ilgi duyduğunuz bir oyunu indirerek oynamaya başlıyorsunuz. Ancak fark ettiğiniz üzere oyun oynandığı esnada ekranın sağında, solunda çeşitli reklamlar çıkmaktadır. İşte bu reklamlar uygulamanın sahibine tıklanması ya da videonun izlenmesine göre para kazandırmaktadır. Android oyunlardan para kazan kategorisinde bu konuyu ek iş olarak kendinize kazanç kapısı olarak düşünebilirsiniz. Android uygulaması geliştirerek para kazanma konusunda sizlere birkaç örnek verebiliriz. ‘’ Kafa Topu ‘’ isimli oyun ilk çıktığı zamanlarda yavaş bir ivme ile oyuncu kitlesi kazanmaya başladı. Daha sonraları geliştirmeler yapılarak oyun içerisine çok farklı yöntemler, seçenekler koyuldu. Bu kapsamda 500.000 oyuncusunun olduğunu söylemek mümkündür. Bu rakamdan yola çıkarak ne kadar kazanç elde edildiğini tahmin edebilirsiniz. Sizde Android uygulamaları içinde kendinizi bularak para kazanmayı deneyebilirsiniz. Peki, bu uygulamaları nasıl yapacağım bilgim yok diyenlere ise Google gibi büyük bir arama motoru sayesinde fikir alışverişinde bulunabileceklerini hatırlatmak isteriz.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir