Sponsor Reklam

Anahtarlık montaj işi

Tasarım gücü gerektirmeyen bazı parçaların birleştirilmesi esasına dayalı olan evde anahtarlık montaj işi para kazanmak isteyenlerin en sevdiği işler arasındadır. Para ihtiyacı fazla olan insanlar işte size yeni bir ek iş fırsatı. Bu  fırsatı değerlendirmek sizin elinizde.  İster kendi başınıza isterseniz arkadaşlarınızla eşinizle çocuklarınızla oturun birlikte bu işi yapın. Geçinmekte zorlanıyorsanız paraya ihtiyacınız varsa işe müracaat etmek için sabırsızlanın. Sıraya girin. Çünkü  evlere anahtar montaj işi veren firmalar size sıra gelmeden bu ek işi dağıtabilir.

Evde  anahtarlık montaj işi yapmak istiyorum

Paraya ihtiyacım var. Lütfen beni de görün diyorsanız üretici firmaların sizlere iş vermesi için lütfen konuyu iyice okuyun ve gerekli müracaatında konu altına iş başvurusu yapın. [caption id="attachment_2312" align="alignleft" width="300"]Anahtarlık Anahtarlık[/caption]

Anahtarlık montaj işi nasıl yapılır

anahtarlık eşantiyon ürünleri yapan firmalar aldıkları siparişleri değerlendirmek için hazır birkaç parçadan oluşan anahtarlık parçalarını sizlere gönderecek. Siz de bu parçaları basit yöntemlerle birleştireceksiniz. Böylece anahtarlık Kullanıma hazır olacak. Anahtarlık parçaları bir halka, bir zincir ve bir tane de esas öge olan anahtarlıktan oluşmaktadır. Yani bu parça eşantiyon siparişi veren firmaların logosu resmi ya da herhangi bir Madalyon şeklinde hazırlanmış görsel ögeler. Anahtarlık yapmak istiyorum Anahtarlık montajı işi almak istiyorum. O  halde hemen kendinizi en iyi şekilde açıklayan özetleyen tecrübelerinizi,  eğitiminizi, yaşınızı, dikip sayınızı belirten güzel bir iş başvurusu yapın. Böylece eve montaj işi veren firmalar sizlere başka işler de gönderir.

Anahtarlık montaj işinde ne kadar para kazanırım

Kazancınız yaptığını anahtarlık sayısına göre değişecektir. Üretici  firmalarla parça başı iş olarak anlaşırsanız sizlere yaptığınız anahtarlık sayısı kadar ödeme yapılır. Fakat dikkat dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi aldığınız ürünleri temiz ve düzgün yapmalısınız. Aynı  zamanda sizden istenilen tarihte işin hazır etmelisiniz.  Böylece firmalar ürünlerin teslim aldığında ücretiniz sizlere nakit ya da hesabınıza EFT yapabilir. Biliyoruz ki herkesin ek iş yapmaya ihtiyacı var. Çünkü  yaşam giderek zorlaşıyor.  Çocukların eğitim masrafları,  sağlık masrafları ve akla gelen bin bir çeşit harcama kalemleri sebebiyle herkesin evde farklı ek işler yaparak ailesine destek olma zamanı geldi geçiyor bile.  Bu sebeple evde anahtarlık montaj işi yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer evde yapılacak işler hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

43 yorumlar

  1. merhaba, istanbul bağcılarda oturuyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

  2. İstanbul esenyurtta yaşıyorum 3 çocuk okutuyorum yardımcı olursanız sevinirim acil

  3. Paketleme montaj butun ıslerden anllarım dıkkatli ve hızlıyım iltibata gecersenız sevınırim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir