Sponsor Reklam

Altın Kutusu Hazırlama İşi

Altın kutusu işi yaparak para kazanma farklı kolay eğlenceli tasarımsal bir ek iş fırsatı olan evde altın kutusu yapımı sayesinde Sizler de ek gelir sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi düğünlerde ya da bebek hediyelerin de sünnetlerde çocuklara altın hediye edilmektedir. Altınların alelade uluorta bir şekilde değil de düzgün süslenmiş kutular içinde sunulması gerekmektedir. Sizler de Kuyumculardan altın satın aldığınız zaman çok süslenmiş kutular içine altınınızın konduğunu görmüşsünüzdür. İşte bu kutuların kimler tarafından yapıldığı nasıl yapıldığını merak ettiniz mi?

Tabi ki fabrikasyon olanları da bulunmaktadır ancak özel tasarım süslü güzel altın kutularının maharetli eller tarafından yapıldığını Sizler de tahmin edersiniz.

Evde Altın Kutusu İşi

İşte kendine güvenen hayal dünyası güçlü becerikli yetenekli kişilerin farklı bir iş ararsa ve bunu evde hobi olarak yapmayı düşünüyorsa bu yıl sizlere altın kutusu yaparak para kazanma fırsatı diyebiliriz. Altın kutusu yapmak oldukça kolay ve maliyeti az olan bir ek iştir. Kurdela, nazar boncukları ve birkaç basit taş ile yapıştırıcılarla kolayca farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Boş zamanı fazla olan zamanı değerlendirmek aynı zamanda para kazanmak isteyen kişilerin altın kutusu yaparak aile bütçesine destek sağlayacağını hatırlayabiliriz.

Elbette bu işleri tek tek yapmak zaman olur önceden tasarlama yaparak aynı boyda kartonları keserek işinizi hızlandırabilirsiniz. Peki bu kutuları nasıl satacaksınız. Bu kutuları çevremizde bulunan kuyumcularda görüşerek sipariş alabilirsiniz. Buna göre aldığımız siparişler kadar yapabileceğiniz gibi başka yerlerden evlere ek iş veren firmalar tarafından da iş takibi yapabilirsiniz. Çünkü bu işi eve havale eden firmalar oldukça fazladır.

Evde Altın Kutusu İşi Nasıl Alınır

Özellikle büyük şehirlerde bulunan firmalar evde altın kutusu yapmak isteyen kişilere bu işi göndermektedir. Yapacağınız çalışmaların göze hoş gelir olması gerekmektedir. Siz de bunları göz önünde bulundurarak sizin çalışmanızı rica ediyoruz. Ayrıca internet üzerinde araştırma yaparak bu işi yaptırmak isteyen kişilerle de görüşüp sipariş alma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Konu altına yorum yazarak da bu işi almak istediğinizi belirtin, sizlere sipariş vermek isteyenler bıraktığınız mail adresine haber gönderecektir.

MUZ TOKA İŞİ

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

30 yorumlar

 1. İstanbul bağcılar da yaşıyorum. 3 kişiyiz. Bu işi yapmak istiyorum.
  denizataoglu96@hotmail.com

 2. Mrb ankara cevresin de kutu paketleme isi ariyorum daha once cok kez yaptim bu is evde yardmci olursaniz sevinirim

 3. Evde altın kutusu işi yaparak para kazanmak istiyorum.

 4. Boncuk paketleme isi yapmak istiyorum

 5. Acil is ariyom

 6. Kuyumcu kutusu yapmak istiyorum. Daha önce çeşitli isler yaptım evde. El yatkınlığım vardır İstanbul Esenyurt ta ikamet ediyorum

 7. Evde ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum.

 8. Evde altin kutusu yapmak istiyorum

 9. Bu işi yapabilirim. İstanbul Maltepe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir