Sponsor Reklam

Akbank Personel Alımı Yapacak

 Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Akbank ihtiyacı olan çağrı merkezi elemanı gişe yetkilisi personeli ve engelli personel alımı ilanları sizleri ilgilendirebilir. Eğer önemli bir kurumda kariyer sahibi olmak istiyorsanız sizlere Akbank iş ilanları hakkında bilgilendirme yapacağız.

Akbank çağrı merkezi elemanı iş ilanı

Tam zamanlı olarak çalışmak isteyenlere iş fırsatı sunan Akbank zaman zaman personel alımı duyguları yapmaktadır. Aktif çağrı merkezi eleman alımı ilanı bu yılın sonuna kadar devam etmektedir. Türkiye geneli için alınacak personel sayısı ve pozisyon zaman zaman değişmektedir. Akbank ş ilanları hakkında bilgi almak için kurumun Resmi Web Sitesi İnsan Kaynakları Bölümü sık sık takip edilmesi gerekmektedir.

Sizlere konu hakkında gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Biz Sizlere kısaca çağrı merkezi elemanı olmak isteyenlerde aranan şartları özetleyelim.

1988 yılında doğanlar

Erkek adayların askerliğini yapmış olması

Yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak

İstanbul'da çalışmak isteyenlerin Anadolu Yakası'nda ikamet etmek zorunluluğu

gibi şartlar yer almaktadır.

Akbank gişe yetkilisi personel alımı

Açık olan pozisyonların doldurulması amacıyla gişe yetkilisi alımı yapacak olan Akbank bu yılın sonuna kadar aktif iş ilanı bulunmaktadır. Eğer Sizler de Akbank'ın şubelerinde gişe yetkilisi olarak çalışmayı düşünüyorsanız bu fırsatı değerlendirin.

Yetiştirilmek amacıyla takım arkadaşları arayan kurumda kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Akbank gişe yetkilisi alımı için gerekli şartlar şunlardır.

Üniversitelerin lisans düzeyinde ilgili bölümlerinden mezun olmak

Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalı yada 2 yıl tecil ettirmesi gerekir

Güleryüzlü, dinamik, iletişim ve Etkin olan kaliteli ve müşteri odaklı çalışabilen ekip çalışmasına yatkın olan kişiler

1988 yılından sonra dünya gelenler

Akbank gişe yetkilisi personel alım ilanı hakkında ayrıntılı bilgi almasını tavsiye ediyoruz bunun için Akbank iş ilanları hakkını kullanmak için kurumun resmi web sitesini incelememizde fayda var.

[caption id="attachment_2270" align="alignleft" width="300"]Akbank Akbank[/caption]

Akbank engelli personel alım ilanı

Tam zamanlı olarak Akbank şubelerinden veya genel müdürlük birimlerinde çalıştırılmak amacıyla minimum yüzde 40 engelli raporu olan engelli personel alımı yapılacaktır. Akbank engelli eleman alım ilanı hakkında ayrıntılı bilgi almak için Akbank insan kaynakları bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.

Engelli personel alımı 2017 yılında ihtiyaç dahilinde ara ara duyurulacaktır engelli personel alımı için istenen şartlar şunlardır.

Herhangi bir liseden mezun olmak

1981 yılından sonra doğmak bankacılık hakkında gerekli yetkinliklere haiz olmak

Akbank tarafından yapılan önceki mülakat sınavlarında başarısız olmamak

Sizler de Türkiye'nin köklü kurumlarından biri olan Akbank personel alımı hakkında bilgi almak ve bu kurumda çalışmak istiyorsanız ayrıntılı bilgiyi urumun resmi web sitesine başvurarak yapabilirsiniz.

Unutmayınız Akbank iş ilanlarına müracaat etmek için Akbank'ın web sitesine üye olmanız gerekmektedir.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Yorum

  1. Allah askina yuzde 40 raporum var 80 dogumluyum
    05362308019

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir