Sponsor Reklam

Acil Ek İş

Acil ek işe ihtiyacım var, diyenlerin sesine kulak verin. Normal maaşı ile çalışıp yeteri kadar gelir elde edemeyen çalışanlar sürekli olarak Ek işe ihtiyacım var diye araştırma yapmaktadır.

Aslında ne kadar üzücü bir tablo ile karşılaştığımızın göstergesi olan bu durum hem iş arayan insan için, hem de bizler için sıkıntılı bir durum. Sebebi de çalışıp emeğinin karşılığını alamayan insanlar farklı ek iş fırsatları aramaktadır. Oysa herkes severek yaptığı işin karşılığında yeteri kadar ücret temin etse ek gelir, ek iş derdine düşmeyecektir.

Bizler de sizlere nasıl para kazanabilirsiniz, neler yapabilirsiniz diye araştırma yapma ihtiyacı hissetmeyeceğiz. Maalesef ülke gerçekleri çalışan insanların yeteri kadar maaş alamadığını göstermektedir. Durum böyle olunca da az para kazanan insanlar ek gelir sağlamak için tavsiye aramakta ya da gerçek ek iş veren firmalar bulmak istemektedir.

Acil evlere ek iş veren firmalar

Evlere ek iş veren firmalar gelir yetmeyen insanlara destek olmaktadır. Farklı ek gelir fırsatları mevcuttur. Evde tek kişi hatta 2 kişi bile çalışarak evini geçindiremeyen insanlar bulunmaktadır.

Kredi kartlarını bilinçsizce kullanılması neticesinde iki maaş bile yeterli gelmemektedir. Bazı evlerde ise bırakın iki maaşı tek maaş bile alamayan insanlar var. Kırsaldan şehirlere yoğun göç yaşanması sebebiyle büyük şehirlerde ev kiraları artmış. Ulaşım, enerji, yeme-içme, gıda masrafları inanılmaz boyutlara ulaşmıştır.

Durum böyle olunca bu harcamaların karşılanması için evde ek iş yapma düşüncesi oluşmaktadır. Eğer evde sadece bir kişi çalışıyorsa diğer insan mecburen mutfak masrafları eğitim ihtiyaçları kira fatura ödemek için ekstradan iş yapmak zorundadır.

[caption id="attachment_2718" align="alignleft" width="300"] Kazandıran 10 Ek İş[/caption]

Ek işe ihtiyacım var

Peki evde ek işe ihtiyacım var, çalışmak istiyorum acil ek iş lazım diyenler neler yapmalıdır. Sitemizin evde yapılacak ek işler bölümünün tek tek incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her insanın yapabileceği ek iş fırsatları imkanları farklıdır. Kendi özelliklerinize göre farklı ek iş imkanları bulunmaktadır.

Örneğin bir ev hanımı iseniz sizin için önerdiğiniz ek işler farklıdır. Bayanlar genelde paketleme işleri, ambalajlama işleri ya da dantel, oya, Yemek, temizlik işleri ile ilgilenir.

Eğer bir emekli iseniz sizler için farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bunlar ağaç budama, çiçek dikme, çim biçme, tesbih dizme gibi kolay, yorucu olmayan işlerdir.

Hangi ek işleri yapayım nasıl para kazanırım diye düşünüyorsanız mutlaka ek işler kategorimize inceleyip kendinize uygun olanların altına iş başvurusu yapın deriz.

Oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Ancak şunu unutmayın ki evlere ek iş veren firmalar yoğun talep karşısında bazı insanlara iş teklifi yapmayabilir. Bu sebeple peşinen sabırlı olmanızı hatırlatalım.

Ayrıca güzel bir başvuru yazısı yazarak iş alma imkanı yakalamanızda fayda var. Evde ek işe ihtiyacım var, acil ek iş yapmak istiyorum diye yakınan insanların bu fırsatı değerlendirmesini istiyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Kurabiye Yapma İşi

Günümüzde insanlar özel gün kutlamalarına oldukça önem vermeye başlamıştır. Bu nedenle her ayrıntıya dikkat etmekte …

73 yorumlar

 1. Zonguldak acil işe ihtiyacım var

 2. Adapazarinda oturuyorum.ev hanimiyim ve ek ise cok ihtiyacim var.

 3. Evde boncuk işi yapmak istiyorum

 4. acil paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. evde 4 kişiyiz ve ek işe ihtiyacımız var geri dönüş bekliyoruz.

 6. Balıkesir’de ikamet ediyoruz eşim çalışmıyor tüm gün evde ben ve kardeşimde yardım edip 3 kişi herhangi bir iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 7. çok ihtiyacım var iş istiyorum

 8. emel çalışkan

  acil evde iş rica edebilir miyim

 9. emel çalışkan

  acilen paketleme işine ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir