Sponsor Reklam

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İnsanlar nakit ihtiyacını gidermek amacıyla Kredi çekmek zorunda kalıyor. Öyle bir alışkanlık haline geldi ki, kredi kartı olmadan ya da bankaya gidip Kredi çekmeden ihtiyaçlarını gideremez oldular. Konut almak, taşıt almak, tatta ve hatta küçük ihtiyaçlarını karşılamak için bile kredi çekme yolunu tercih etmeye başladılar.

Son zamanlarda Avrupalıların yaptığı gibi parası olmayan insanlar bile tatil yapmak için evlenmek için öğrencilerinin eğitim masraflarını karşılamak için bankalardan 48 ay vadeli kredi talebinde bulunanlar var.  Biz de sizlere hangi bankalar 48 ay taksitli ihtiyaç kredisi veriyor araştırdık. Şimdi sizinle paylaşacağız.

48 ay taksitli ihtiyaç kredisi veren bankalar

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu tarafından yapılan son çalışma tüketiciler lehine açıklandı. Daha öncesinde 36 ay olarak yürürlükte olan ihtiyaç kredileri vadesi tüketicilerin yoğun şikayetleri üzerine 48 aya çıkarıldı. Şimdilik 48 ay vadeli kredi veren bankalar Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve Akbank olarak dikkat çekiyor. Ancak diğer bankaların da benzer uygulamalar bulunmaktadır.

SMS ile 48 Ay Kredi Veren Bankalar

Siz de ihtiyaçlarınızın giderilmesi amacıyla uzun vadeli Kredi ihtiyacınız varsa bankaların sunduğu teknolojik çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Bu sebeple bankaların ve SMS ile sunduğu kredi fırsatından TC numaranızı yazarak size olumlu ya da olumsuz dönüş yapacaklarını hatırlatalım. Böylece sizin ihtiyacınıza cevap veren bankaların hangileri olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Üstelik bu sayede hangi bankaya daha az faiz ödeyeceğiniz ortaya çıkar.

[caption id="attachment_2439" align="alignleft" width="300"]İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar[/caption]

48 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi

Örnek olarak 48 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi talebinde bulunduğunuz bankalar toplamda ne kadar geri ödeme yapmanız gerektiğini sizlere bildirecek. Böylece siz de size en uygun teklif veren bankadan kredi çekersiniz.

Bunları sadece SMS ile kredi veren bankalardan yapmak zorunda değilsiniz. İnternette kredi hesaplama motorları bulunmaktadır. Bankaların isimlerine tıklayarak almanız gereken para tutarını ve vade sayısını seçerek güncel faizler ve geri ödeme tutarlarının taksitlerinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Böylece Siz de 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi alma şansını kullanırsınız.

Güncel 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları

 48 aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.35 ile yüzde 1.55 arasında değişmektedir. Bankaların uygulamaları farklılık göstermektedir. Faiz oranı düşük olan bankanın daha avantajlı olduğunu düşündüğünüz için bazı bankalar farklı bileşenleri kredinin içine dahil edince ödemeniz gereken taksit sayısı ve toplam tutar artabilir. Bu sebeple sizin her defasında kredi faiz oranı düşük olan değil, büyük olanı ve diğerlerini de tek tek hesap etmenizde fayda var.

Bankalar para ile para kazanan finans kurumlarıdır. İnsanların ve tüketicilerin gözlerini boyayarak onları yanıltma yoluna gidebilir.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir