Ev / PERSONEL ALIMLARI / Vestel Personel Alımı 2016 Başvuruları
Sponsor Reklam

Vestel Personel Alımı 2016 Başvuruları

Türkiye'de beyaz eşya sektörünün önde gelen teknoloji devleri arasında bulunan Vestel özellikle Manisa ve İzmir fabrikalarında ve diğer şubelerde personel alımı yaparak eleman ihtiyacını gidermeyi duyurdu. Vestel tarafından yapılan açıklamada alınması düşünülen personel kadroları ve sayıları hakkında bilgiler vereceğiz.

Vestel personel alımı 2016 başvuruları ihtiyaç olan personel gubu şunlardır;

kalıp teknikeri

muhasebe elemanı

satış uzmanı

kimya mühendisi

analiz mühendisi

otomasyon proje mühendisi

Makina teknikeri

mağaza satış temsilcisi

montaj elemanı

bayi personeli

süreç uzmanı

kadrolarına ihtiyaç duymaktadır.

Vestel personel alımı 2016 başvuruları için sizler de gerekli şartları taşıdığınız takdirde bu önemli kuruluşta görev almanızı temenni ederiz. Alınacak olan personeller de aranan özellikler şu şekildedir.

VESTEL MAKİNE TEKNİKERİ ALIMI

Makina teknikeri olacak kişilerin üniversitelerin makine teknikerliği teknik ressamlık ya da makine öğretmenliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Tasarım ve mekanik konularında tecrübeli olan, askerlik sorunu bulunmayan, her türlü çalışma saatine uyum sağlayabilecek, alanında bilgi birikimi olan, planlı pratik ekip çalışmasına uyum sağlayan adaylar olması gerekmektedir.

VESTEL SATIŞ TEMSİLCİSİ ALIMI

Vestel satış temsilcisi olması istenilen kişilerde aranan özellikler lise ve dengi okullardan mezun olmak, perakende sektöründe çalışmış ya da teknolojik Market deneyimi olan ekip çalışmasına uyum sağlayan, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi kuvvetli, bilgisayar programlarına hakim askerliğini yapmış ya da tecilli olanların başvuru yapması gerekiyor.

VESTEL MUHASEBE ELEMANI ALIMI

Vestel muhasebe elemanı olarak alınacak kişiler de aranan özellikler, tercihen SAP konusunda uzman, genel muhasebe alanında minumum 2 yıl tecrübesi olan, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve iyi derecede İngilizce bilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, takım çalışmasına uyum gösteren, bilgisayar programlarını iyi kullanabilen, olayları çözme yeteneği olan, raporlama tekniklerini bilen askerliğini yapmış yada tecilli olan kişilerin Vestel firmasına müracaat etmesi gerekir.

Vestel 2016 personel alımı iş başvurusu yapmak için firmanın resmi web sitesine müracaat edilerek gerekli bilgilerin ayrıntılı bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Vestel bünyesine en iyi personeller katmaktadır ve işçisine gerçekten değer veren önemli kuruluşlardan birisidir. Sizlerin de bu fırsatı değerlendirerek kurumda çalışacağımızı temenni ediyoruz. Kendinize uygun pozisyonlar için şartları taşıyanların Vestel iş ilanları 2016 ayrıntılarını okuması gerekmektedir.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

2 yorumlar

  1. Hülya Okumuş

    Vestelde montaj elemanı olarak iş arıyorum.4 yıllık üniversite mezunuyum.(lisans-eğitim fakültesi)

    • Hülya hanım neden öğretmenlik düşünmüyorsunuz?
      Hele bu sene öğretmen açığı oldukça fazla. Fırsatı değerlendirin deriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir