Ev / Evde ek işler / Van Evde Ek iş
Sponsor Reklam

Van Evde Ek iş

Van şehrinde ekiş Van evde iş Van eve iş veren firmalar Van ek işler Van evde iş fırsatları konusunda sizlere bilgilendirme yapacağız. Türkiye'nin en doğusunda yer alan Büyükşehir Belediyesi olarak sizlere sunabileceğiniz bu ilde para kazanmak isteyen vatandaşların neler yapabileceğini ailelerine nasıl destek çıkabileceklerini kısaca özetleyeceğiz. Van ilimizde ailesine destek olmak isteyen para kazanmak isteyenlerin önemlidir avantajı şehrin kahvaltı kültürünün gelişmiş olması hayvancılık balıkçılık ve turizm alanında büyük avantajlar sunmaktadır. Ayrıca evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyen insanlar Van'da evlere ek iş veren firmaların sunduğu fırsatları değerlendirebilir.

Van'da ek iş 

Evde hangi işleri yapabilirim diye düşünen bağımlı vatandaşlara anahtarlık montaj işi, kapı kolu paketleme işi, musluk paketleme işi, conta paketleme, temizlik işi, kulak çubuğu paketleme işi, Naftalin keseleme işi, Ihlamur paketleme işi, mutfak önlüğü paketleme işi, çay tabağı paketleme ambalajlama, hediyelik kutu yapımı gibi oldukça fazla alternatifler olduğunu hatırlatalım.

Van İş İlanları

Eğer paraya ihtiyacınız varsa Van'da yaşıyorsanız gelire ihtiyacınız varsa bu konu hakkında biraz araştırma yapmak için sitemizin evde ek işler bölümüne okumanızı tavsiye ederiz. Van ekonomisi tarıma dayanmaktadır beraberinde hayvancılık yapılmaktadır. Van İş İlanları sanayisi yok denecek kadar az olsa da yinede bölge halkının ihtiyaçlarını cevap verecek şekilde faaliyet gösteren işletmeler bulunmaktadır. Meyvecilik, buğday, şeker pancarı elma üretimi yoğundur.

[caption id="attachment_2333" align="alignnone" width="300"]Van ek iş Van ek iş[/caption]

Sizlere evde para kazandıracak bu yan sanayi fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Hayvancılıkta yine bölge halkının en önemli geçim kaynakları arasındadır. Hayvancılık eşinden sizlere Et, süt, pazarlama, Nakliyat işleri çıkabilir. Vanda et ve et ürünleri üzerine işletmeler bulunmaktadır, buralarda eleman ihtiyacı olduğu zaman sizlere çalışma fırsatı doğar her şeye rağmen boş zamanını evde değerlendirmek istiyorum, paraya ihtiyacım var evde hangi işleri yapabilirim diye düşünüyorsanız, sizlere evde turşu yapımı, evde kahvaltı hazırlama, evde sarma yapma, yemek yapma, terzi tadilat işleri, dikiş nakış işleri gibi farklı avantajları değerlendirebileceğimiz söyleyebiliriz.

Van ek iş son zamanlarda Van'ın otlu peyniri ve kahvaltısı bir kültür haline gelmiş bölgede önemli pazar kaynağı haline dönüşmüştür. Bu fırsata dönüştürme yakalamak para kazanma aracına dönüştürmek isteyenlere konu ile ilgilenmeleri ne tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

8 yorumlar

  1. Paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyaçim var eşim askerde evde çalışan yok ondan çalışmam lazım paketleme işi yapmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim vanda oturuyorum

  2. Van merkezde oturuyorum. 3 arkadaşız. El becerimiz cok iyi. Her türlü paketleme, katlama vb. Yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Evde paketleme işi yaparım seriyim çok ihtiyacım var lütfen degerlendirin tsk

  4. Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  5. Acil işe ihtiyacımız var her işi yapabiliriz 5 arkadaşız seriyizdir

  6. Ben van merkezde oturuyorum ev hanimiyim esim 3 yildir issiz kiradayiz 5 kisiyiz evde is yapacak durumuz Yok yardimci olun cocuklarim icin 0541 303 02 56

  7. Van edremitte ikamet ediyorum. Çok sayıda boş kişi var. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Işe ihtiyacımız var

  8. ewde paketleme işi yaparim bu tarz işlere ihtiyacim var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir