Ev / Ek iş ilanları / TV programlarına seyirci olarak katılıp para kazanma
Sponsor Reklam

TV programlarına seyirci olarak katılıp para kazanma

TV programlarına seyirci olarak katılıp para kazanmak yeni moda... Türkiye'de yeni bir para kazanma sektörü ortaya çıktı bu da tv programlarına katılarak para kazanma fırsatı olduğunu herkes öğrendi. Bunun için biraz bilgi birikimi olan ağzı laf yapan polemik yapan tartışmaya katılan kişilerin profesyonel olarak televizyon programlarına katılıp ek gelir elde etmelerinin çok mümkün olduğu herkesin malumudur. Tv programlarına seyirci ücreti oldukça iyidir.

Son zamanlarda televizyon programları seyirci çekebilmek amacıyla canlı olarak salonlarına konuk misafir ediyor. Bunlara da oldukça iyi para veriyor.  Tv programlarına seyirci olmak. Seyirciler sunucuların yönlendirmelerine göre hareket ediyor. Yeri geldiği zaman tartışma yapıyor. Yeri geldiği zaman polemik yapıyor. Yeri geldiği zaman iftira atıyor. Böylece televizyon programına katılarak para kazanma fırsatı yakalamak isteyenlere ek gelir fırsatı sunuyorlar.

Sizler de günlük olarak televizyon programlarında yarışma programlarında özellikle evlendirme programlarında TV programlarına paralı olarak katılıp laf kalabalığı yapan konuklar görmüşsünüzdür. Önceleri bunların gerçekten önemli bi konuyu konuştuklarını düşünüyorduk. Sonradan iş anlaşıldı ki televizyon programlarına katılan bu insanlar para alıyor ve bunun karşılığında polemik yapıyor. Şimdi ayan beyan her şey ortada. Bunu fırsata dönüştürmek isteyen özellikle İstanbul Ankara İzmir gibi büyükşehirlerde televizyon kanallarının programlarında kalabalık seyirci oluşturmak amacıyla konuklara ücret ödenmektedir.

[caption id="attachment_2734" align="alignleft" width="300"] TV[/caption]

Profesyonel tv seyircisi olarak adlandırılan ve genellikle cast ajanslarına bağlı şekilde hareket eden insanlar bu programlarda yevmiye usulü para kazanıyor. Özellikle emekliler ağzı laf yapanlar yakışıklılar güzeller ev hanımları kısacası ekran karşısında rahat hareket edebilen herkes yevmiyeli olarak televizyon programlarına katılıp alkış tutmak gülmek oynamak yorum yapmak dans etmek sunucuyla birlikte hareket etmek suretiyle oldukça iyi para kazanıyorlar.

Siz de televizyon kanallarına katılarak para kazanmak istiyorsanız seyirci koordinatörlerinin üstlendiği görevler size dağıtılıyor sizde programda yapmanız gerekenleri uyguluyorsunuz, bunun karşılığında size günlük yevmiye ödemiyor. Eğer profesyonel seyirci organizasyonuna katılmak istiyorsanız konu altına Kendinizi tanıtan ve bu işe talip olduğumuzu belirten tanıtım yazıları yazınız. Böylece cast ajansları sizlere profesyonel seyirci olarak iş teklifinde bulunabilir.  Tv programlarına seyirci castı olmayı deneyin. Sanata ilgi duyan birileri iseniz mutlaka bu fırsatı kaçırmayın.

Ayrıca Gözatın

Evde Balon Paketleme İşi

Çocukların eğlencesi için ya da açılış törenleri için vazgeçilmez olan balonlar kısacası hayatımızın her parasında …

16 yorumlar

  1. Onur sarıbıyık

    22 yaşındayım izmirde oturuyorum iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Merhabalar ben yaren samsun ilkadım da oturuyorum elimden her türlü iş gelir çevrem de cok geniştir isterseniz grup bile çıkarabilirim size sizinle birlikte güzel şeyler yapabiliriz umarım sizde benle aynı fikirde olursunuz :))

  3. Bnde profesyenel yaprim isi vede cok konuskn bilgiliyim donerseniz sevinirim

  4. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.3 kişiyiz

  5. Benfe ek iş arıyorum ve bu işife deviyorum yarfımcı olurmusunuz

  6. Songül peraçi

    29 ekim mah. 1.cad. Kat/1 daire/1 hazal apt. Ulukent menemen 5456844447 bu işi benden iyi yapabilecek tanımıyorum iddialıyım İzmir’de olması daha uygundur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir