Ev / PERSONEL ALIMLARI / Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı
Sponsor Reklam

Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı

1994 yılından itibaren ülkemize GSM Temelli mobil iletişim ağının yürümesine katkı sağlayan ve 25 yıllık lisans alarak müşterilerine mobil ses ve veri aktarımı iletişimine dayalı olarak hizmet sunan Turkcell, sürekli gençlere istihdam sağlayarak iş sahibi olmaları amaçlamaktadır. Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı gerçekleştirmektedir. Kendine güvenen, işe ihtiyacı olan, çalışmak isteyen insanların Turkcell'in kendilerine sunduğu avantajlar en iyi şekilde kullanarak para kazanma fırsatı yakalayabilir.

Önemli bir firmada kariyer yaparak çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isteyenlerin bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilciliği alımı için aranan şartlar

Lise mezunu Önlisans ve Lisans mezunu olmak

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak

Problem çözme etkili iletişim analiz yapma ve ikna yeteneğine sahip olmak

Müşteri odaklı çalışmaya azimli olmak

Bilgisayar programlarına özellikle Office programına hakim olmak

Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları veya bir yıl tecilli bulunmaları şarttır

ADSL, fiber, email ürünleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerine cevap vermek amacıyla gerekli bilgi sahibi olmak. Bu konuda ağ bağlantıları, bilgisayar işletim sistemleri, internet uygulamaları, bilgisayar modem arasındaki fiziksel bağlantılar konusunda bilgi sahibi olması temel şarttır.

Ayrıca Turkcell'in kampanyaları, ürünleri bilgi programı hakkında müşterilere bilgi aktarmak amacıyla yeterli donanıma sahip olmak

Müşterileri memnun etmek amacıyla konuşma kurallarına uygun nezaket çerçevesinde hareket edebilmek

Turkcell çağrı merkezi eleman alımı için herkesin rahatlıkla bu işi başvurabileceğiniz ve yapabileceğini söyleyebiliriz. Elbette diksiyonu düzgün Türkçe kurallarına bilen, insanların nabzını toplayabilen onların ihtiyaç ve isteklerine göre tavır alan,

Kısacası Müşteriyi ikna edebilecek, satış yapabilecek, kampanyalar hakkında ürünler hakkında onlara bilgilendirme yapıp bunun karşılığında komisyon alacak elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Sizler de Kendinizi de böyle bir ışık görüyorsanız konuşarak oturduğumuz yerden para kazanmayı hayal ediyorsanız işte size iş fırsatı. Bu ayrıcalıklı işi Sizler de yapabilirsiniz. Eğitim durumu çok belirleyici olmasa da önemli olan insanlarla diyalog kurabilmek, sorulara cevap verebilmek insanlarla nasıl konuşulacağını bilmek ve internet telefon ADSL, fiber, Web tabanlı içerik hakkında altyapı sahibi olmaktır.

Kendine güvenen para kazanmak isteyen gençlerin Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı için müracaat da bulunmanızı tavsiye ederiz. bunun için Turkcell İnsan Kaynakları bölümüne müracaat etmelisiniz. Turkcell, web sitesine giriş yapıp insan kaynakları bölümünde CV doldurmanız ya da direkt telefonla görüşmenizi tavsiye ederiz. Çünkü  Turkcell Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı sürekli ihtiyaç olan ve süre gerektirmeyen bir personel alımı ilanıdır. Başvurularınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Yorum

  1. merhabalar… benim 10 yıllık callcenter deneyimim mevcut.. evden callcenter işi yaparak para kazanmak istiyorum… ilgilenirseniz çok memnun olucam.

    saygılarımla….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir