Ev / Evde ek işler / Trafik Seti Hazırlama İşi
Sponsor Reklam

Trafik Seti Hazırlama İşi

Evde ek gelir ile para kazanma düşüncesinde olanlara evde trafik seti hazırlayarak para kazanma fırsatını değerlendirmelerini istiyoruz. Bildiğiniz gibi birkaç yıl önce araç muayene istasyonlarının özelleştirilmesi ile birlikte araç kontrolleri sıkı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için her araçta mutlaka yangın söndürme tüpü ile trafik seti mutlaka olmak zorundadır. Bu sebeple bazı firmalar trafik seti hazırlama işi yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu elemanları da bizzat işyerlerinde çalıştırmayı gerek duymadan evde ek iş yapmak para kazanmak, rahat yaşamak isteyen insanlara fırsat dolmuştur. Eğer Sizler de paraya ihtiyacınız çoksa para kazanmak istiyorsanız ve her türlü işi değerlendirmeyi kafanıza koyduysanız işte size süper bir ek iş.

Evde trafik seti hazırlama işi nasıl yapılır

Evden trafik seti paketleyerek ailenize destek olabilirsiniz. Çünkü oldukça kolay ve oturduğunuz yerden yapabileceğimiz bu işi herkes kolaylıkla yapabilir. Türkiye'de araç sayısı Günden güne artmaktadır doğal olarak muayene yapılan araçlarında sürekli arttığı gözden kaçmıyor. Araçların muayene ettirmek için araç muayene istasyonlarına giden sürücüler işlerinin yarım kalmaması amacıyla mutlaka trafik seti satın almak zorunda kalıyor. Firmalar da bu durumu değerlendirerek trafik seti paketleme işini önemsemiş ve son zamanlarda bu iş hızla artış göstererek eleman bulmakta sıkıntı çeken vatandaşlar, evde boş duran insanlara bu işi havale etme yolunu tercih etmişlerdir.

Eve trafik seti hazırlama işi veren firmalar

Bu işi yapacak dinamik, genç insanlara ihtiyaç duymaktadır.

Türkiye'de trafiğe kayıtlı araç sayısı 15 milyon civarındadır. Bunun da yarıdan fazlası otomobiller olduğunu hatırlatalım. Bu araçların yılda 5 milyon civarında trafik muayene istasyonlarına gitmesi gerekiyor. Araçların trafikten men edilmemesi amacıyla mutlaka araçlarında bu seti bulundurmak zorunda olduklarını bütün sürücüler öğrendi.

[caption id="attachment_1557" align="alignleft" width="300"]trafik seti trafik seti[/caption]

İlkyardım kitleri arabalarda hatta ve hatta evlerde bile ilk yardım setinin mutlaka olması elzemdir. İlk yardım kiti içerisinde insanı acil olarak koruyabilecek malzemeler bulunmaktadır. Bu işi yaparken sadece araç sahipleri için değil evde küçük kazalara karşı korunmak amacıyla ilk yardım seti bulunduran aileleri de düşünerek yapılmalıdır.

Evde trafik seti hazırlama işi nasıl yapılır

 Evlere trafik seti işi gönderen firmalar gerekli malzemeleri size gönderiyor, nasıl hazırlanacağı tarif ediliyor. Siz de istenilen malzemeleri istenilen sayıda sütün içine yerleştiriyorsunuz. İş bitiminde de paranızı alıyorsunuz.

Eğer siz de trafik seti paketleyerek para kazanmak istiyorsanız firmaların Sizinde ulaşmasını sağlamak için konu altına kendinizi tanıtan, bu işi yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazmanız gerekmektedir. Böylece firmalar sizin iletişim bilgilerinizden size iş teklifi yapacaktır.

NOT! Özel bilgilerinizi vermenizi rica ediyoruz. Sadece e-mail adresiniz yeterlidir.

PAMUK PAKETLEME İŞİ

Ayrıca Gözatın

Evde Reçel İşi

Sabah kahvaltılarımızı vazgeçilmezi olan Reçel özellikle yaz aylarında meyvelerin bol olduğu dönemlerde ayvasından tutun, vişnesine …

49 yorumlar

 1. Merhabalar .ögrenciyim ve haslik cikartmak icin bu ise gercekten ihtiyacim var.cok caliskanimdir .hizli bi sekilde yapabilirim siparisleri.lutfen geri dönun.istanbulda yasiyorum .kolay gelsin.simdiden tesekkurler 🙂

 2. Özge yıldırım

  İzmir de oturuyorum.ekıp olarak çalıyorum ev hanımıyım
  Lütfen geri dönüşünüzü beklıyorum

 3. Emine karahasan

  Yalovada oturuyorumtrafik seti paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Merhaba , İstanbul / Sultanbeylinde ikamet etmekteyim daha önce toka paketleme işi ve ilk yardım çantası hazırlama montajını yapma iş tecrübelerim var, Açıktan okuyan öğrenciyim , maddi olarak ihtiyacım var, yüklü miktarda malzeme alabileceğim yerim vardır , İletişim : ynsemrrre@gmail.com

 5. Ögrenciyim bos vaktim cok oldugu için bu işe ihtiyacım var bana ulaşın 05077936423

 6. ev hanımıyım evde yapılabilecek bir işe ihtiyacım var lütfen geri dönün yalova-çiftlikköy.

 7. Malatya merkezde oturuyorum bu ise cok ihtiyacim bana acil donus yapin trafik mazemeleri paketlemek istiyorum cok ihtiyacim var

 8. Evde oyalanacak bir is istiyorum

 9. Öğrenciyim ailecek acil bir işe ihtiyacımız var olumlu cevabınızı bekliyoruz kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir