Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / TNT Express Personel Alım İlanı
Sponsor Reklam

TNT Express Personel Alım İlanı

Dünyada hemen hemen bütün ülkede faaliyet gösteren Global Kargo şirketi TNT Express herkesin çalışmayı arzu ettiği önemli kurumlardan birisidir. Çünkü haklı olarak çalışana değer veren, emeğinin karşılığını tam olarak teslim eden bir firmadır. Dünya genelinde 200 den fazla ülkede faaliyette bulunan TNT Express 100 bine yakın çalışanı ile sürekli yeni eleman ihtiyacını da karşılayarak her pozisyon için fırsat vermektedir. TNT Express personel alım ilanı 2016 yılında tam sayısı ne kadar oldu bilinmemektedir. Fakat internet üzerinden farklı personel liselerinde oldukça fazla personel alım ilanı yer almaktadır doğal olarak 80 binden fazla insanın çalıştığı büyük bir kargo firmasında eleman alımı her daim devam etmektedir.

Ülkemizde de sürekli büyüme eğiliminde olan TNT Express yeni eleman alımlarına aralıksız devam edecektir internet sitelerinde TNT Express personel alım ilanları 2016 yılı için yayınladığı reklamlarda açık durum pozisyonları şu şekilde duyulmuştur.

TNT Express açık personel pozisyonları

Telefon sorumlusu,

Antrepo temsilcisi

Servis kalite sorumlusu

Kuryeler

Depo elemanı

Müşteri hizmetleri temsilcisi

Operasyon temsilcisi

olarak internet sitelerinde açık pozisyonlar bu şekilde duyulmuştur.

İşe ihtiyacı olan çalışmayı düşünen ve iyi bir firmada iyi bir gelecek sağlayıp emeğinin karşılığını almak isteyen herkesin TNT Ekspres personel alım ilanlarını en iyi şekilde değerlendirmesini tavsiye ederiz. Ülkemizde sürekli büyüme hedefleri olan TNT Express firması doğal olarak nüfusa oranlandığında zaman en çok eman ihtiyacı İstanbul'da bulunmaktadır. Bu sebeple İstanbul'da yaşayan ve işe ihtiyacı olan kişilerin daha fazla fırsat yakalama imkanı bulunmaktadır. Bahsettiğimiz pozisyonlar için sizler de gerekli başvuruları zamanında yaparak bu ayrıcalıklı kurumda daimi olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Konunun ayrıntılarına girebilmek için kariyer.net/ TNT Express iş ilanları bölümünü okuyup daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Giyim Mağazası Nasıl Açılır?

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan giyinme sayesinde ticaret hiçbir zaman bitmez. Bu sebeple Giyim …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir