Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Tekstil Ürünleri Kontrol ve Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Tekstil Ürünleri Kontrol ve Paketleme İşi

Ülkemiz hazır giyim sektöründe hızlı bir atılım yakalayınca doğal olarak giyim anlayışı da değişti. Buna paralel olarak tekstil ürünleri üreten firma sayısı günden güne artmaktadır firmalar iş gücünden maliyeti düşürmek amacıyla evde tekstil ürünleri kontrolü ve paketleme işi yapacak elemanlara ihtiyaç duymaya başladı. Böylece hem işçi masraflarından yüzde 50 oranında kar edecek, hem de ailesine destek olmak isteyen insanlara çalışma fırsatı vermiş olacaklar. Eğer sizler de boş zamanlarınız fazlaysa ister ezan ister yarı zamanlı olarak tekstil ürünleri paketleme işi yapma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Tekstil ürünleri paketleme işi nasıl yapılır

Firmalar mevcut işyerlerinde yeterli çalışma alanı olmadığı takdirde yoğun talep girdiği zaman bu işin bir an önce bitirilmesi amacıyla evde ek gelir elde etmek isteyen özellikle ev hanımlarına yönelik olarak bu işi havale etmektedir. Evde tekstil ürünleri kontrol ve paketleme işi yapmak isteyenlerin bu işi almak için firmalarla iletişime geçmesi gerekir.

[caption id="attachment_1581" align="alignleft" width="300"]Kontrol ve Paketleme İşi Kontrol ve Paketleme İşi[/caption]

Tekstil ürünleri paketleme işinden ne kadar kazanırım

Evlere tekstil paketleme işi veren firmalar kendileriyle birlikte hareket edecek ve zamanında iş teslimi yapacak kişilere iş vermektedir. Sizlere çuvallarla tekstil ürünleri getirilecek. Sizler bu ürünleri defolu mu değil mi tek tek kontrol edeceksiniz. Sonra güzelce paketleyerek ürünü hazır hale getireceksiniz. sistem bu şekilde çalışmaktadır. Parça başı olarak fiyat alacaksınız. Yaptığınız işin boyutuna göre fiyat belirlenir. Örneğin küçük Tekstil Ürünleri ise parça başı 25-30 kuruş, büyük tekstil ürünleri paketleme yapılacaksa 50 kuruş civarında parça başı iş yapabilirsiniz.

Evde tekstil ürünleri kontrol ve paketleme işi yapmak isteyenlerin firmalarla iletişim geçecek bu işi almak için işe talip olmanızı tavsiye ederiz. Bunun için konu altına kendinizi tanıtan ve iletişim bilgisi olarak sadece mail adresi olan mesaj yazmanızı tavsiye ederiz. Tekstil paketleme işinden ne kadar kazanırım diye düşünenlere ortalama ayda 1500 2000 lira civarında kişi başı paketleme işi sayesinde edebileceğiniz söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ütü Yapma İşi

Kadınların, özellikle çalışan kadınların en büyük sorunu ütü olarak kabul edilebilir. Çalışan ailelerin işe giderken …

39 yorumlar

  1. EYLEM TÜRKYILMAZ

    İSTANBUL-ÜSKÜDARDA MEVCUT KADROMUZLA TEKSTİL PAKET ARTI KONTROL İŞİ YAPMAKTAYIZ.PAKETLEMEYE İHTİYAÇ DUYAN FİRMALAR İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM

  2. İstanbul Avrupa yakasında paketleme işi istiyoruz

  3. Merhaba ankara Keçiören de oturuyorum işe çok ihtiyacım var lütfen cevap bekliyorum lütfen

  4. Istanbul esenlerde ikamet etmekteyim iki kisiyiz evde is yapmak istiyorum tesekkurler

  5. İstanbul gaziosmanpasa kadro mevcut

  6. İstanbul gaziosmanpasa kadroda mevcut

  7. Ben de is istiyorum tekstil paketleme isi kitten cok ihtiyacim var gebze

  8. Acil ihtiyacım var ümraniye dudulluda oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir