Ev / Evde ek işler / Sticker Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Sticker Paketleme İşi

Evde Sticker Paketle

Son zamanlarda çocuklar tarafından oldukça fazla talep gören stickerlar, evden para kazanma düşüncesine sahip olan insanlara fırsat sunmaktadır. Renk renk, desen desen farklı formatlarda hazırlanan sticker, sizlere ek gelir fırsatı verebilir. Firmaların evlere paketlenmesi amacıyla gönderdiği bu ek iş fırsatından yararlanmak herkesin hakkı sizler de ailenizin gelirine katkı sağlamak düşünceniz varsa bu kolay kazançlı eğlenceli ve bir o kadar da mutluluk verici sticker paketleme işini bir inceleyin deriz.

Sticker paketleme işi nasıl yapılır

Gözalıcı, sıradışı farklı modellerde üretilen duvarlara yapıştırılan stickerlar, ister ofisinizde ister evinizde duvarlara yapıştırılarak hayal gücümüzü ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. İnsanların düşük bütçelerle mekanlarını canlandırmak amacıyla tercih ettiği sticker tasarımları farklı özgünlükler içermektedir. Bunları satın almak isteyen insanlar son zamanlarda oldukça artmıştır. Bu sebeple firmalar gerek yurt dışına ihracat, gerekse yurt içindeki taleplere cevap vermek amacıyla sticker üretimini arttırdılar. Farklı tasarımların birleştirilerek satışını düşünmeleri sebebiyle sticker paketleme işini evde yapmak isteyen insanlara göndermektedir. Siz de firmaların size göndereceği farklı tasarımlardaki bu ürünleri istenilen sayıda paketleri yerleştireceksiniz. Firmalar size gerekli olan bütün malzemeleri gönderecektir. Sizin ekstradan herhangi bir malzeme satın almanıza gerek yoktur.

[caption id="attachment_1859" align="alignleft" width="300"]sticker tasarımları sticker tasarımları[/caption]

Sticker paketleme işi yapmak istiyorum

Duvar süsü olarak çeşitli mekanlarda kullanılan, duvar renklendiren geceleri fosforlu özellikleri ile aydınlatma özelliği olan bu basit ama önemli işlevi yerine getiren ürünlerden paketlemek istiyorum, bu işi almak istiyorum diyorsanız, firmalar ile anlaşmanız gerekmektedir. Peki firmalar ile nasıl anlaşabilirim, diyorsanız sanal ortamda araştırma yaparak sticker işi yapan firmalarla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Sitemize de bu konu ile ilgili aracılık yapma görevini verebilirsiniz. Sitemiz sizin yapacağınız iş başvurularını ihtiyacı olan firmalar tarafından görülmesi amacıyla konu altında yayınlanacaktır. Böylece ihtiyacı olan firmalar sizlere bırakacağınız iletişim bilgileriniz aracılığı ile ulaşacak ve size evde sticker paketleme işi verecektir.

Sticker paketleyerek ne kadar kazanırım

Yaşam alanlarını ferah kılan, zenginleştiren, harika tasarımlar yapabilme fırsatı sunan bu mükemmel tasarımları paketleyerek ayda 2 bin lira civarında ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ailelerin bütçelerinde açıkların büyümesiyle insanların evde ek iş arayışları artmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında tek kişinin …

49 yorumlar

 1. Ewde 8 kisiyiz paketleme yapmak istyoruz temiz guzel we memnun kalacaginiza inaniyoruz haber bekliyoruz

 2. ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum. ev hanımı oldugum için ürünleri rahatlıkla seri ve temiz yapacağıma inanıyorum. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Aydın/ Efeler de ikamet etmekteyim. Annemle birlikte daha önce pantolon ipi kesme ve eldiven kesme işini yaptık. Paketleme hakkında da bilgimiz var. İstediğiniz adette paketleme yapabiliriz

 4. ev hanımıyım sticker paketleme işi yapmak istiyorum.Mersin/Bozyazı

 5. Aydın Söke’de oturuyorum.Kuracağım ekip ile istenilen sürede paketleme işini yapabiliriz.

 6. İstanbul Topkapı’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

 7. Gümüşhane Kelkit te oturuyorum Paketleme katlama boncuk hepsini gayet hızlı güvenilir ve titizlikle yapabilirim

 8. Aydın akgün

  10kişilik bir ekiple tamamen yeni bir iş olarak paketleme yapmak istiyoruz ulaşırsanız sevinirim.

 9. Bnde ypmk istiyrm . Ist sultngzi .ekipde kurabilirm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir