Ev / PERSONEL ALIMLARI / Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alım İlanı
Sponsor Reklam

Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alım İlanı

Sosyal Güvenlik Kurumu personel alım ilanı kamuoyu ile paylaşıldı. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Sosyal Güvenlik Kurumu'na 110 tane personel alınacağı bildirildi. Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre SGK 4B sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere Sınavla 110 personel alınacağını duyurdu. Buna göre yapılan duyuru şöyle. Sosyal Güvenlik Kurumu'nda istihdam edilmek amacıyla Eczacı ünvanı ile sözleşmeli personel alınacaktır. Personel hükümleri bakanlıkça belirlenen esaslara göre yazılı sözlü veya kura ile belirlenecektir hükmü bulunmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu 440 eczacı arasından kura ile 110 kişi atayacak. Kura için başvuru yapılma suresi 11 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak. Konu ile ilgili olarak Bakanlığın resmi internet sitesinden gerekli ayrıntıların öğrenilmesi gerekmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu personel alım ilanı için Personel Bilgi İşlem sisteminden giriş yapılması gerekmektedir. Ayrıntıların iyice okunup araştırılması şartları taşıyanların müracaat etmesi gerekmektedir. Sizler de Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde Eczacı statüsünde çalışma düşünceniz varsa zamanında müracaat ederek bu haktan yararlanmanızı tavsiye ederiz. SGK personel alım ilanı ile ayrıntıların www.saglik.gov.tr adresinden öğrenilebilir sonrasındaki işlemler Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirli takvimler çerçevesinde müracaat eden kişilere bildirilecektir. İş arayanlar için çok iyi bir fırsat olan SGK personel alımları çoğu insanın sürekli iş sahibi olmasına fırsat verecektir. Şartları taşıyan adayların zamanında müracaat yaparak iyi bir işte istihdam edeceği kesindir. Sosyal Güvenlik Kurumu'na 110 tane personel alım ilanı size de hayırlı olsun.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir