Ev / Türkiye ek iş ilanları / Sinop evde iş ilanları
Sponsor Reklam

Sinop evde iş ilanları

Sizlere Karadeniz Bölgesi'nin en kuzeyinde yer alan Sinop ile ilgili evde ek iş hakkında bilgilendirme yapacağız. Sinop'ta yaşayan vatandaşların ailelerine destek olmak amacıyla hangi işleri yaparak para kazanabilecekleri de fikir vereceğiz. Oldukça güzel bir coğrafyaya sahip olan Sinop ili hapishanesi ile ün yapmıştır. İklimi tipik Karadeniz iklimidir. Rüzgar sürekli sert etmektedir. Nemli yağışlı iklimi olan Sinop'ta evde çalışarak para kazanma düşüncesinde olanlara neler yapılacağını kısaca açıklayalım.

[caption id="attachment_2282" align="alignleft" width="300"]Sinop evde iş ilanları Sinop evde iş ilanları[/caption]

Tarihi itibariyle bir liman kenti olan Sinop elinde nakliyatçılık, gümrük işleri, balıkçılık önemli iş fırsatları doğurmaktadır. Buna paralel olarak Ticaret ve ekonomide şehirde para kazanmak isteyenlere fırsat vermektedir.

Sinop evde ek iş imkanları

Evde boş duran zamanı değerlendirmek isteyen ailesine katkı sağlayıp gelir elde etmek isteyenler farklı ek iş fırsatlarından faydalanabilir. Özellikle ev hanımlarının yapacağı oldukça fazla hiç bulunmaktadır. Evde paketleme işleri yoğun ilgi görmektedir. Sinop ili ek iş imkanları açısından farklı alternatifler sunmaktadır. Örnek olarak en çok tercih edilen Evde yapılan ek işler şunlardır: kulak çubuğu paketleme işi, çay tabağı paketleme işi, hediyelik kutu işi, bebek elbisesi süsleme işi, evde soyacak paketleme işi, Nano sünger paketleme işi ilk aklımıza gelenlerdir.

Sitemizin evde ek işler bölümünün inceleyin kendinize uygun işlerden tercih edin ve müracaatını yap. Sinop eve eve ek iş veren firmalar sizlere iletişime geçer ve size iş teklifinde bulunur. Sadece kendi elinizde değil. Diğer illerde ek iş fırsatı sunan firmalar da duruma göre ihtiyaç halinde size iş teklifi verebilir.

Sinop evde ek iş

Eğer Evde boş zamanlarını değerlendirmek istiyorsanız beğendiğinize kişilerin konu altına iş başvurusu yapın. Böylece sizlere ihtiyaç olduğu zaman mail atılacaktır ve siz de konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

16 yorumlar

  1. Sinop gerzede yasıyorum acil işe ihtiyacm var

  2. Sinop merkezde yasiyor organisazyon isleriyle vakit gecirmeyi seviyorum.Elimden her turlu is gelir. Katlama paketleme monte etme bunlar dışında süsleme Dönüş yaparsanız cok sevinirim .

  3. Sinop merkezde yaşıyorum. Cok fazla bos vaktim var degerlendirirken gelir de elde etmek istiyorum. Elimden her turlu is gelir. Katlama paketleme monte etme bunlar dışında süsleme yiyecek hazırlama vs. 2 kişilik grup halinde de olabiliriz istendiğinde. Dönüş yaparsanız cok sevinirim .

  4. Sinop Gerze ek iş yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim vaktim bol

  5. Hatice altıntaş

    Acil iş lazim sinop merkez evde

  6. Sinop boyabatta yaşıyorum .iş arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir