Ev / Türkiye ek iş ilanları / Sakarya Adapazarı Ek İş
Sponsor Reklam

Sakarya Adapazarı Ek İş

Türkiye'nin 22. kalabalık şehri olan Sakarya ilimizde yaşayan vatandaşların aile geçimini sağlamak amacıyla ek iş arayan kişilere destek amacıyla bu yazıyı hazırladık. Gittikçe zorlaşan hayat koşulları sebebiyle Adapazarı'nda hayatını sürdüren insanlarda rahat bir hayat sürmek amacıyla Evde yapılabilecek ek işler hakkında araştırma yapmaktadır. Türkiye'nin ekonomi açısından önemli bölgesinde yer alan Sakarya'da ikamet eden insanlar kendilerine uygun ek iş fırsatları bulabilir. Sakarya'da eve ek iş veren firmaların sağladığı imkanlar ile farklı ek gelir imkânlarından faydalanabilirsiniz. Böylece ailenizin huzur içinde yaşamasına destek olabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının beylerin maaşına önemli oranda katkı sağlayacağını söyleyebiliriz. Son dönemde sanayisi hızla gelişen Sakarya ilimizde oldukça fazla ek iş imkanları ortaya çıkmıştır.

Sakarya evde ek iş

Özellikle Türkiye'nin kalbi olan İstanbul'a yakınlığı sebebiyle aynı zamanda Sanayi Bölgesi Kocaeli Bursa üçgenin de yer alması büyük avantaj sağlamaktadır. Böylece Sakarya evde ek iş imkanları açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Bilhassa Kocaeli'ndeki büyük sanayi kuruluşlarının evlere verdiği ek iş imkanlarından faydalanmak isteyen Sakaryalı Adapazarlı vatandaşların büyük fırsatlar yakalayabileceğini söyleyebiliriz.

[caption id="attachment_2260" align="alignleft" width="300"]Sakarya Adapazarı Ek İş Sakarya Adapazarı Ek İş[/caption]

Sakarya ek iş ilanları

Tarım ve sanayinin iç içe girdiği Adapazarı ilimizde bilhassa fındık ve mısır tarımı önemli bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Mısır yağı ve diğer türevlerinin üretilmesinde insanların hiç gözünden faydalanılmaktadır. Sakarya'da ek iş ilanları araştırmaların büyük çoğunluğunun fındık toplama mısır hasadı, pazarlama, nakliyat gibi farklı kollarda işlerle karşılaşacağınız söyleyebiliriz.

Türkiye'nin en önemli 500 kuruluşu bazıları Sakarya ilimizde faaliyet göstermektedir. Özellikle bu diyor Toprak grubu, Otoyol, Pilsa, Noksel gibi kuruluşların Sakarya ekonomisine büyük katkı sağladığını söyleyebiliriz.

Sakarya'da evlere ek iş veren firmalar

Sakarya'da istihdam oranı yüzde 50'leri bulmuştur. Ancak çalışan insanlar aldıkları maaştan memnun değildir. Bu sebeple Sakarya'da evlere ek iş veren firmaların sunduğu fırsatları evde çalışarak değerlendirmek isteyen ev hanımları Sakarya ek iş imkanlarına değerlendirmek istemektedir. Sakarya'da Organize Sanayi bölgelerinin özellikle Otoyol, Toyota, Otokar, Tırsan firmalarının ve yan sanayisinin insanlara farklı ek iş imkanları sunduğunu söyleyebiliriz.

Adapazarı ek iş imkanları

Sakarya'da yaşayan insanların düğün Gıda ve süt ürünleri konusunda büyük avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Özellikle Ülker grubunun ürünlerinin Akyazı ve Pamukova ilçelerinde hazırlandığını ve bunun içinde Sakarya ek iş imkanları açısından büyük imkanlar olduğunu hatırlatalım. Yine tavuk çiftliklerinden Şen Piliç bölgede önemli fırsat sunmaktadır. Tekstil sektörünün Sakarya'da son dönemde büyük gelişme gösterdiğini bu sebeple de evde tekstil işlerini yapmak isteyenlere önemli avantajlar olduğunu hatırlatalım. Sakarya'da Ayrıca kamu teşekküllerinin de hızla arttığını bilmelisiniz. Bu sebeple şeker fabrikası, Türkiye Zirai Donatım Kurumu, Et Balık Kurumu'nun farklı ek iş fırsatları sunabileceğini söyleyebiliriz.

Adapazarı ilçeleriyle merkezler kadar evde iş yapma imkânına sahiptir. Adapazarı eve iş veren firmalar ilçeleri olan Kaynarca, Karasu, Kocaali, Ferizli, Söğütlü, Hendek, Serdivan, Erenler, Arifiye, Akyazı, Karapürçek, Taraklı, Geyve, Pamukova ve Sapanca ilçelerinde iş fırsatı vermektedir. Bu sebeple Pamukova ek iş Sapanca ek iş evde ek iş Hendek ek iş Adapazarı ek iş imkanları açısından hepsi eşit imkanlara sahiptir.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

11 yorumlar

 1. Bu ise acil ihtiyacim var lutfen donus yaparmisiniz

 2. Sakarya Adaoazarı merkezde oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim yanımda 2yardımcım var üçümüzde genciz seri birşekilde yapabiliriz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Firdevs Akın

  Sakarya adpazarinda oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var korucukta oturuyorum el becerim var

 4. Merhaba sakArya kaynarcaliym bn de evde ek paket işleri yapmak istiyorum

 5. Ümit (ev hanımıyım)

  Sakarya da ikamet ediyorum gurubum da var acil evde ek iş istiyorum daha önce Bursa da ikamet ederken yine gurubum vardı ve iş dağıtıyordum titiz ve zamanlı çalışırım bana acil olarak dönerseniz sevinirim teşekkür ederim.

 6. Şener YILDIZ

  Merhaba Geyve de oturuyorum Şenpiliç gıda san. a.ş. de barkod operatörü yüm fakat maddi sıkıntılarımdan dolayı ek iş yaparak maaşımı artırmayı istiyorum ulaşırsanız sevinirim

 7. Sakarya Akyazida oturuyom.Ev hanimiyim.Evde yapabilecegim is istiyorum

 8. Eve iş verme imkanlarından yararlanmak istiyorum,3çocuğum da öğrenci onları daha iyi şartlarda okutmak için ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir