Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / Priz ve lamba anahtarları paketleme işi
Sponsor Reklam

Priz ve lamba anahtarları paketleme işi

Elektrikli ürünler hayatımızın her alanında yerini almaya başladı. Klasik krizler ve klasik elektrik anahtarları değil modern priz ve anahtarlar paketleme işi yapmak isteyenlere farklı seçenekler sunulmaya başlandı. Türkiye'de kapı otomatiği, data prizi, komutatör, nümeris, priz, priz çerçeveleri, zil butonu, TV uydu anten prizi gibi farklı şekillerde priz ve anahtarlar paketleme işi ortaya çıktı. Para kazanmak isteyenlere Türkiye'de farklı firmalar tarafından priz ve elektrik anahtarları paket verecek eleman ihtiyacı doğdu.

Priz ve anahtarlar paketleme işi yapmak

Firmalar öncelikli olarak ürünlerinin kendi işyerlerinde paketlenmesi için eleman ihtiyacı karşılamak istemektedir fakat bazı durumlarda da ihracatın yoğun olduğu dönemlerde bu işleri evden yapacak insanlara para kazanma fırsatı vermektedir.

Evde ek iş yapmak isteyen insanların Ülkemizdeki önemli elektrik malzemeleri üreten firmaların eleman ihtiyaç ilanlarını takip etmesini öneririz.

[caption id="attachment_1816" align="alignleft" width="300"]Priz ve lamba anahtarları Priz ve lamba anahtarları[/caption]

Priz ve anahtar paketleme işi

Artık oldukça farklı elektrik butonları elektrik prizleri imal edilmeye başlandı. Herkes salonda mutfakta banyoda yatak odasında farklı şekillerde elektrik anahtarları ve elektrikli prizler istemektedir. Bu sebeple üretimde giderek renklenmiştir. Burada ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere de fırsat dolmuştur. Türkiye'de çalışmak isteyen insanlara iş alternatifleri her zaman çoktur Siz yeter ki para kazanmak isteyin priz ve anahtar paketleme işi yapmak isteyenlerin firmalarla iletişime geçmek için konumuzun altındaki mesaj bölümüne ister işveren olsun, ister çalışmak isteyen para kazanmak isteyen insanlar olsun isteklerinizi karşılıklı olarak yazabilirsiniz. Eğer elemana ihtiyacınız varsa konu altından hangi ilde olduğunuzu hangi özellikte elemana ya da ne kadar ücret vereceğimizi belirten mesajlar yazabilirsiniz.

Aynı şekilde Çalışmak isteyen ister iş yerinden ister evinden ek gelir kazanma düşüncesinde olan ziyaretçilerimizin de sonra altına bu işi yapmak istediklerini belirten mesajlar yazarak iletişim kurmalarını tavsiye ederiz.

Evde priz ve lamba anahtarı paketleme işi yaparak ne kadar para kazanabilirim, diye merak edenlere kısa bir açıklama yapalım. Elektrikle uğraşan firmaların ihtiyaç durumlarına göre kazancınız belirlenecektir. Günde yapacağınız iş sayısı ile adet başı kazancınız belirlenecektir. Ortalama 2000 lira civarında kişi başı aylık kazancınız ortaya çıkacaktır.  Ailenizde boş kişi sayısı fazla ise bu geliriniz doğal olarak artacaktır. Yine de kesin bir rakam vermek doğru değildir. Firmalar ihtiyaç durumuna göre fiyatı yükseltir ya da azaltabilir.

Ayrıca Gözatın

Halı – Koltuk Yıkama İşi

Halı koltuk yıkama iş fikri Farklı ek iş yapma düşüncesinde olanlara neler yapabilecekleri hakkında bilgilendirme …

12 yorumlar

  1. yılmaz eşgünoğlu

    Paktleme yapılır

  2. Priz montajı priz paketleme yapariz 5kişiyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir