Ev / Ek iş ilanları / Priz emniyet seti paketleme
Sponsor Reklam

Priz emniyet seti paketleme

Priz emniyet seti paketleme işi çok para kazandıran farklı, ilginç, ancak hem çalışan hem işverene hem de satın alanlar için faydalı olan  evde emniyet seti paketleme işi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Sitemiz sürekli yeni ek işler bulmaktadır. Çocuğu olanlar çok iyi bilir ki prizler tehlike açmaktadır. Çocukları tehlikelerden korumak amacıyla prizlerin üzerine emniyet amaçlı yapılan plastik korumalar imal edilmektedir. Bunları paketleyerek paket para kazanmak isteyen kişilere konu hakkında bilgilendirme yapacağız.

Priz emniyet seti nasıl paketlenir

Priz emniyeti seti altışarlı olarak paketlenerek satışa sunulmaktadır. Sizler de bu işi kolaylıkla yaparak ailenizin kolayca geçilmesi için destek sağlayabilirsiniz.

Priz emniyet seti paketleme işi nasıl yapılır

Üretici firmalar yoğun talep gören bu ürünü sürekli imal etmeye başladı ancak paketleme ambalajlama aşamasında ihtiyacı karşılamak amacıyla part-time olarak çalışabilecek veya evden bu için yapılacak bu işi yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Sizler de rahatlıkla oturduğumuz yerden boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla priz emniyeti paketleyerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Paket içinde aynı zamanda anahtar koruyucusu olacaktır. Bunu da pakete ilave etmeniz gerekmektedir.

[caption id="attachment_2072" align="alignleft" width="300"] priz emniyeti priz emniyeti[/caption]

Evlere priz emniyeti işi veren firmalar

Evlere priz emniyeti işi veren firmalar ile iletişime geçerek işi alabilirsiniz. Bu işi alabilmek için ise konu altındaki iş başvurusu bölümüne kendinizi en iyi şekilde tanıtan ön başvuru yapmamız gerekir. Firmalar ihtiyaç durumunda sizin bakacağınız mail adresinizi sizinle çalışmak istediklerini belirten mesaj yazacaktır aşadığınız yerin Boş zaman dilimlerini ekip sayısını mutlaka lazım. Çünkü firmalar tercih ederken bir sürü kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Siz de kendinizi en iyi şekilde anlatırsanız işi alma şansınız yüksek olur.

Evde priz emniyeti paketleyerek ne kadar kazanırım

Çalışma sürenizi bağlı olarak günde 5-6 saat kadar priz emniyet seti paketleniz halinde kazandığınız 1250 TL civarında olacaktır. Bu durum doğal olarak çalışacak kişi sayısı ile parelel artacaktır. Kendinizi öne çıkarmak için bir an önce ön iş başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece evde priz emniyeti paketleme işi yaparak sizler de kolay para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Grup halinde çalışırsanız kazancınız artacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Takma Tırnak Paketleyerek Para Kazanma

Ek iş fikirleri adı altında paylaşımlarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Geçimini rahat bir şekilde geçiremeyen …

46 yorumlar

  1. ankarada ikamet etmekteyim ailemle yaşıyorum işe ihtiyacımız bulunmaktadır….geri dönüşünüzü bekliyoruz…iyi çalışmalar

  2. İstanbul Bahçelievler de ikamet ediyorum ev hanimiyim evde ailemle birlikte yapabiliriz eksiksiz zamaninda teslim ederiz.

  3. Öğrenciyim evimizde bir çalışan olmadığı için bu işe talibim ailemle birlikte çalışabiliriz olumlu dönerseniz sevinirim. Kocaeli

  4. SSK emeklisiyim,İzmir Urla’da oturuyorum.Lise mezunuyum.Yakıt gideri karşılığı kendi aracımla servis yapabilirim.

  5. İzmir,Urla’da ikamet ediyorum,61 yaşında SSK emekliyim,lise mezunuyum.Ek gelir amacıyla bu işi yapabilirim.Yakıt gideri karşılığı kendi aracımla da servis yapabilirim…

  6. Bu ise cok ihtiyacim var isterseniz istediginiz sayida grupda yapabilirim 0541 616 61 32

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir