Ev / Evde ek işler / Poşet paketleme işi
Sponsor Reklam

Poşet paketleme işi

Evde Poşet paketleme işi 

İster çöp poşeti, ister buzdolabı poşeti olsun firmalar evde çalışarak para kazanma düşüncesinde olan insanlara evde poşet paketleme işi vermeye başladı. Sizler de bu ek iş fırsatını kendi lehinize kullanabilirsiniz. Gerçekten paraya ihtiyacınız varsa ailenizin giderlerine karşılamak amacıyla boş zamanlarınızı değerlendirip ailenize önemli bir gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için evlerde çöp kovalarının içine yerleştirdiğimiz piknik boy, orta boy yada battal boy adı verilen çöp poşetlerini paketleyip para kazanabilirsiniz. Yaklaşan Kurban Bayramı sebebiyle de insanlar kestikleri kurbanların etlerini buzdolabına yerleştirmek istemektedirler. Sadece  bu şekilde buzdolabı poşetleri de yoğun bir talep görmektedir. Firmalar bu yoğun talep karşısında evde buzdolabı poşeti paketleme işi yapacak insanların yardımına ihtiyaç duymaktadır. Siz de poşet paketleyerek ailenize önemli gelir sağlayabilirsiniz.

Poşet paketleme işi nasıl yapılır?

Firmaların sizlere göndereceği poşetleri istenilen sayıda kutuların içine yerleştirmeniz gerekmektedir. 10, 20, 30, 40 ve 50 olarak istenilen sayıda poşetler kutuların içine kapatılıp hazırlanmalıdır. İşlem bitince de kaç tane yaptıysanız kutu başına komisyonu alabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin evde poşet paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek işe talip olması gerekmektedir. Poşet katlama işi veren kuruluşlar ile diyalog kurmak için ya da poşet katlama işi vermek için sitemizin sizlere sağladığı fırsatı değerlendirebilirsiniz. İster iş arayan kişi olun ister para kazanmak isteyenlere iş fırsatı veren firma olsun sitemiz aracılığı ile bir işle karşılaşabilirsiniz. Evde poşet katlama işinden ne kadar kazanırım diye düşünüyorsanız kazancınız doğal olarak yapacağınız iş ile orantılıdır. Kutu başına kaç liraya anlaşırsınız? Firmalar paket dediğiniz kutu sayısı kadar size ödeme yapacaktır.

Poşet paketleme işi yapmak istiyorum

Yapacağınız iş firmaların sizlere iş teklifi yapmasını sağlamaktır bunun içinde konu altında bulunan sipariş formunu doldurarak firmaların dikkatini çekmeye çalışmalıdır yapacağınız başvuruda kendinizi en iyi şekilde anlatarak bu işe Talip olabilirsiniz Böylece evde poşet paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olduğu zaman size iş verebilir.

Poşet paketleme işinden ne kadar kazanırım

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kazancınız ortaya çıkacaktır. Ortalama 1000 lira civarında ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

29 yorumlar

 1. Buzdolabi poşeti katlama işi yapmak istiyorum tekirdag suleymanpasa da oturuyorum

 2. Bu işi aylardır arıyorum çünkü ihtiyacım var.

 3. Tekstil işinde paketleme ekibimiz var

 4. İyi günler öğrenciyim ailemle birlikte çalışabileceğimiz uygun bi iş olumlu dönüşünüzü bekliyorum Kocaeli

 5. Acil işe ihtiyacım var

 6. Paketleme işi yapmak istiyoruz,3 çocuğumuz var,işsiziz..çalışacak 3 kişiyiz,acil dönerseniz çok seviniriz.

 7. Esma Güzin Yıldırım

  evde ek iş yapmak istiyorum. 0530 544 32 91 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 8. Poşet katlama işi evde yapmak istiyorum

 9. Kamil Serdar

  Umraniyede oturuyorum eşimle beraber poşet paketleme yapmak istiyoruz cok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir