Ev / Eve ek iş veren firmalar / Polar battaniye katlama işi
Sponsor Reklam

Polar battaniye katlama işi

Polar battaniye katlama işi ile paraya ihtiyacı olanlara sürekli güncel farklı ek iş örneklerinden tanıtım yapıyoruz. Bugün sizlere soğuklardan koruyan sıcak dostlarımız polar battaniyeler ve örgü battaniyeler ile ilgili olarak nasıl para kazanılır anlatmaya çalışacağız. Yumuşak dokusuyla rahat ve sıcak bir ürün olan polar battaniyeler son zamanlarda herkesin ilgi odağı haline geldi. Bu sebeple de üretim oldukça arttı firmalar farklı desen renk şekillerde polar ve örgü battaniyeler piyasaya sürmeye başladı. Tüketiciler tarafından da oldukça fazla ilgi gören örgü battaniyeler ve polar battaniyeler farklı ebatlarda üretilip piyasaya sunuldu.

Polar battaniye katlama işinden nasıl para kazanılır

Peki biz nasıl para kazanacağız, diye düşünüyorsunuz. Firmalar bu battaniyelerin güzel bir şekilde katlanarak çantalara yerleştirilmesi için eleman ihtiyacı karşılamak amacıyla personel aranmaktadır. Bu işler bazen iş yerinde bazen de aşırı talep karşısında evde ek iş yapmak isteyenlere verilmektedir. Elbette evde polar battaniye katlamak isteyenlerin battaniye firmalarına yakın yerlerde ikamet etmesi tercih sebebi olabilir. Fakat hep dile getirdiğimiz gibi eğer ihtiyaç karşılanmıyorsa firmalar uzakta oturan, paraya ihtiyacı olan insanlara da güvence vermeleri şartıyla kargo ile bu işi istedikleri yere göndermektedir.

[caption id="attachment_1787" align="alignright" width="300"]Polar battaniye katlama işi Polar battaniye katlama işi[/caption]

Evde battaniye katlama işi nasıl yapılır

Firmaların sizlere göndereceği belli sayıdaki polar battaniyeler ya da örgü battaniyeler yine firmalar tarafından sizlere baskılı bir şekilde gönderilmiş olan çantalara ambalajlanması ve hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Ürünler istenilen zamanda hazırlanıp firmaya geri gönderilmesi esastır. Çünkü firma ihracat yapacağı için acilen ürünlerinin bitirilmesi istenmektedir. Eğer işinizi zamanında yapmazsanız para kazanmak yerine, mağdur duruma düşebilirsiniz. Bu sebeple işini titiz yapan kişilerin bu işe talip olmasını tavsiye ederiz.

Evde örgü battaniye paketleme işi

Evde örgü battaniye paketleme işi de aynı şekilde yapılmaktadır, ancak tekrar uyarmakta fayda var. Battaniye üreten firmalar bu işlerin iş yerinde yapılmasını öncelikli olarak istemektedir. Çok acil ihtiyaç durumunda evde çalışmak isteyenlere battaniye katlama işi verilmektedir.

Evde battaniye katlama işi yapmak için internetten ve sosyal medya aracılığıyla eleman arayan firmaları araştırabilirsiniz ya da sitemiz aracılığı ile bu işi vermek isteyen firmalara ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Sitemiz sürekli güncel ve yeni ek iş ilanları tanıtmaktadır. Böylece hem eve ek iş veren firmalar hem de evde para kazanmak isteyen insanlar burada birbirleriyle haberleşiyor, iletişim kuruyor.

Siz de uyarılar bölümümüzü okuduktan sonra konu altına kendinizi tanıtan bu işi yapmak istediğinizi belirten iş başvuruları ya da eleman ihtiyacı belirten mesajlar yazabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Kolye Paketleme İşi

Evde iş imkânları gün geçtikçe artmakta olup, şimdilerde oldukça popüler olan evde kolye paketleme işi …

42 yorumlar

  1. Kocaeli’de oturuyorum bu isi istiyorum acilllll

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir