Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Peçetelik paketleme işi
Sponsor Reklam

Peçetelik paketleme işi

Evde peçetelik paketleme işi

Evlerde ve restoranlarda kullanılan renk renk, desen desen, model model metal, plastik ya da kristalden üretilmiş olan peçetelik paketleme işi yapmak isteyenlerin firmalar tarafından sunulan fırsatları değerlendirmesini öneriyoruz. Özellikle özel üretim olan peçeteliklerin biraz uğraş gerektirdiği bunun için de firmaların yarı zamanlı çalışacak elemanlar aradığını ve bu işi yapmak isteyenlere para kazanma fırsatı verdiklerini hatırlatalım.

Sizler de ihtiyaçlarınızın giderilmesi amacıyla evde ek iş yapmak istediğinizi bu sebeple sitenize geldiğinizi tahmin ediyoruz. O halde iyi bir para kazanma fırsatı yakalamak için bunun en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Dolayısıyla evde peçetelik paketleme işini yapmak için konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almanızı bunun için de hazırladığımız konuyu güzelce okumanızı sonrasında iş başvurusu yapmanızı menfaatiniz için tavsiye ediyoruz.

Peçetelik paketleme işi veren firmalar

Plastikten ve metalden seri olarak üretilen peçeteliklerin bazıları kolayca paketlenirken, bazıları birazcık uğraş gerektirmektedir. Bu sebeple evlere peçetelik paketleme işi veren firmalarla önceden görüşerek konu hakkında ayrıntılı bilgi almanızda fayda var. Çünkü zor olan peçeteliklerin paketlenmesi zamanımızı alır emeğinizin karşılığını tam olarak alamazsanız yazık olur. Bu sebeple firma ile görüşme yaparken nasıl bir ürün paket yiyeceğinizi numune olarak isteyiniz.

Firmalar bu işleri daha çok ihracat yaparken acilen elemana ihtiyaç olduğu zaman evde yapılması için eleman aramaktadır. Öncelikli olarak iş yerinde çalışacak bu işi iş yerinden sürekli ya da part time olarak yapacak elemanlar aramaktadırlar. Fakat işler yetişmezse acilen zamanında ürün teslim edilmesi için evde peçetelik paketleme işi yapacak elemanları değerlendirmek istemektedir.

[caption id="attachment_2003" align="alignleft" width="300"]Peçetelik paketleme işi Peçetelik paketleme işi[/caption]

Peçetelik paketleme işi nasıl yapılır

Üretici firmaların sizlere göndereceği farklı modellerdeki peçeteliklerin istenilen sayıda ve istenilen modelde kutular içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Firmalar sizlere gerekli olan bütün malzemeleri temin edecektir. Sizler sadece iş gücünüzü kullanacak işi hazır hale getireceksiniz.

Peçetelik paketleyerek ne kadar kazanırım

Yapılacak işin cinsine göre geliriniz ortaya çıkacaktır. Zor olan modellerin paketlenmesinde daha yüksek para talep edeceksiniz, ancak kolay çabuk pratik yapılan peçete paketleme işi de doğal olarak daha ucuzdur. Bir kişinin günde 5-6 saat kadar çalışarak kazancının 1200-1300 Türk Lirası kadar olacağını söyleyebiliriz. Bu işi almak istiyorsanız firmalarla görüşmek amacıyla konu altındaki iş başvurusu formunu doldurmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için kendinizi en iyi şekilde üretici firmalara tanıtmanız da fayda var. İletişim bilgisi olarak mail adresinizi bırakmanız yeterlidir.

Ayrıca Gözatın

2018 Ek İş Fırsatları

İnsanlar son zamanlarda yaşanılan sıkıntılardan kaynaklı olarak mevcut olan işlerinin yanı sıra başka işler de …

61 yorumlar

  1. Kütahya 6 kişilik ekiple yapabiliriz

  2. Kocaeli’de öğrenciyim 19 yaşındayım bu işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  3. İstanbul Eyüp bu işi yapabilirim

  4. ankara kızılay ekip mükemmel

  5. Üniversite öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum bu tarz paketleme işi yapabilirim

  6. Öğrenciyim ailemle birlikte yapabileceğim böyle bir iş iyi olucak olumlu dönerseniz sevinirim Kocaeli

  7. Kocaeli de yaşıyorum bu işi yapabilirim.

  8. mersin de yasıyorum , 3 kişilik ekibiz daha öncede İstanbul da bu tarz işler yaptık…kısa süre çok ve temiz iş…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir