Ev / Ek iş ilanları / Part Time İş – Yarı Zamanlı İş İlanları
Sponsor Reklam

Part Time İş – Yarı Zamanlı İş İlanları

Normal işinde çalışarak yeteri kadar para kazanamayan ya da hiçbir işi olmadan her türlü iş fırsatını değerlendirerek part time iş ya da diğer adı ile yarı zamanlı iş ilanları araştıran insanlara konu ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek istiyoruz. Çncelikli olarak neden yarı zamanlı işlere ihtiyaç duyulur bunu anlatalım. Hem firmalar hem iş arayanlar açısından part-time olarak adlandırılan günümüzde Türkçe karşılığı esnek çalışma saatleri anlamında kullanılan bu yeni çalışma sistemi para kazanmak isteyenlere boş zamanlarını değerlendirmek için fırsatlar sunmaktadır.

Part time iş ne demektir

İşin başlama saati ve bitiş saati değişkenlik gösterir ve bazı durumlarda serbest olarak çalışılabilir. Yani iş siz ne zaman boş kalırsanız o zaman yapılabilir. Kısacası işin çalışma saatleri esnektir, sizin boş zamanınızda göre farklılık gösterebilir. Türkçe karşılığı ise yarı zamanlı kısmi zamanlı ek iş anlamında kullanılır.

[caption id="attachment_1409" align="alignleft" width="300"]PARA KAZANMA PARA KAZANMA[/caption]

Part time işi kimler yapar

Paraya ihtiyacı olan herkes part-time ek iş fırsatları değerlendirebilir. Çünkü firmalar yarı zamanlı iş yapmak isteyenlere sigorta ya da diğer sosyal hakları olmadığından bir ek iş fırsatı anlamında değerlendirilmelidir, ancak bazı firmalar part-time iş olsa bile sosyal haklar ve yol parası sigorta yapabilmektedir. Bu durum tamamen firma ile işi yapacak kişi arasında yapılan pazarlık sonucunda ortaya çıkar.

Part time ya da yarı zamanlı iş yapmak için eğitim durumu çok fazla öne çıkmak ilkokul ortaokul lise üniversite mezunlarına göre farklı farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır.

Part time iş ne kadar kazandırır

Bu durum yine sizin çalışma azmimize çalışma saatlerinizi ve işin kalitesine göre değişkenlik gösterir. Yani eğer 6 saat çalışırsanız kazancınız farklı olacak, iki saat çalışırsanız farklı olacak. Artı, çalıştığın işin getirisi ile doğrudan orantılıdır. Kolay, sıradan, çok fazla bulunan herkesin yaptığı yarı zamanlı bir iş size elbette çok getiri sağlamaz. Ancak az bulunan, herkesin yapamadığı ve sadece sizin özelliklerinizin öne çıkarak yapılacak bir esnek çalışma fırsatı size oldukça fazla getiri sağlayabilir.

 İstanbul part time ek iş ilanları

Türkiye'nin Metropol kenti yarı zamanlı ek iş fırsatları açısından oldukça bereketlidir.

İstanbul'da en çok talep edilen part time ek işler

satış danışmanlığı, müşteri danışmanlığı, çağrı merkezi elemanı, saha satış danışmanı, mağaza satış danışmanı, yazılım geliştirme uzmanı, müşteri hizmetleri yetkilisi, müşteri temsilcisi olarak talep edilmektedir.

İzmir part time ek iş ilanları

İzmir'de yarı zamanlı olarak para kazanmak isteyenlere sunulan ek iş fırsatları şunlardır;

part time satış danışmanı, sezonluk part time kasiyer, part time satış elemanı, part time öğretmenlik, part time ürün danışman elemanı, satış danışmanı, Part Time tanıtım elemanı, part time operatör olarak en fazla talep edilen ek iş fırsatları olarak öne çıkmaktadır.

Elbette oldukça fazla alternatif bulunmaktadır bunları eleman arama sitelerinden takip edebilirsiniz.

Ankara part time iş ilanları

part time servis elemanı, part time satış sorumlusu, part time pazarlama elemanı, part time İngilizce öğretmeni, yarı zamanlı sezonluk kasiyer, yarı zamanlı müşteri temsilcisi, Freelance Süpervizör, yarı zamanlı mağaza satış elemanı, yarı zamanlı satış danışmanı, part time kasiyer, yarı zamanlı çağrı merkezi elemanı, yarı zamanlı optimizasyon asistanı, yarı zamanlı çözüm yönetimi uzmanı

şeklinde bolca esnek çalışma saatlerine uygun eleman aranmaktadır.

Siz de kendi boş alanlarınıza uygun olarak oldukça fazla olan yarı zamanlı ya da part time ek iş fırsatlarını araştırıp değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Böylece ister mevcut işinize ek olarak, isterseniz öğrenci iseniz kendinize kazanç sağlamak amacıyla para kazanmak için bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Üstelik bu işlerin hayatı tanımamıza gelecekte referans bulmanıza katkı sağlayacağını hatırlatalım.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

2 yorumlar

  1. 0216 344 46 86 dahili 162

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir