Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / Part Time Ek İş
Sponsor Reklam

Part Time Ek İş

Paraya ihtiyacı olanların gelir elde etmek amacıyla ve bilhassa öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmek için part time ek iş yapmak istediklerini biliyoruz. Bunun için farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. İsteyenlerin kolayca para kazanabileceği part time iş için sizlere önerebileceğimiz kolay işler şunlardır:

İÇERİK EDİTÖRLÜĞÜ YAPMAK

Özellikle güncel web sitelerinin içeriği ihtiyacı vardır. 2 ihtiyacını gidermek amacıyla içerik editörleri aranmaktadır. Üstelik bu işi sokak sokak dolaşarak ya da ayakta çalışarak yapmanıza gerek yok. Part time iş fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin en iyi yapabileceği işler arasında içerik yazarlığı, içerik editörlüğü olduğunu söyleyebiliriz. Bu işi yapmak isteyenler forumlarda makale yazarlığı bölümüne girip içerik ihtiyacı olan kişilere mesaj atıp yapabilirler.

GİZLİ MÜŞTERİLİK YAPMAK

Gizli müşteri yaparak gizli müşteri rolü oynayarak part time iş yapma fırsatı değerlendirilebilir. Firmaların son zamanlarda en çok rağbet gösterdiği konular arasında kendi firmasıyla ilgili değerlendirme yapmak amacıyla gerçek müşteriymiş gibi oradaki çalışma şartlarını personellerin müşteri ilişkilerini müşteriye karşı ilgilerini alakalarını gözlemleyerek anlaştığımız firmaya rapor sunarak gizli müşteri görevini yapabilirsiniz.

SERVİS ELEMANI OLMAK

Servis elemanı olarak part time iş yapma, kafe, lokanta, restoran gibi yerlerde part time servis elemanı olarak çalışıp para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Son dönemde Türkiye'nin her yerinde yeme içme sektörü oldukça girişte sizde bu gelişen iş kolundan gençler olarak part time iş yapıp para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

ANKETÖRLÜK YAPMAK

Anket yaparak para kazanma firmaların belli konularda anketler düzenlediklerini biliyorsunuzdur. Part time olarak anket doldurma işi yapıp sizde para kazanabilirsiniz. Kalabalık insanların yaşadığı yerlerde potansiyel insanlarla yüz yüze görüşerek anket doldurup para kazanabilirsiniz.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ YAPMAK

Müşteri temsilciliği yaparak para kazanma para kazanma düşüncesi olanların part time iş olarak tercih edeceği müşteri temsilciliği ücret açısından da oldukça tatmin edicidir. İster müşterinizle bizzat görüşerek ister telefonla satış yapıp iş yerine gitmeden part time iş yapıp para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Halı – Koltuk Yıkama İşi

Halı koltuk yıkama iş fikri Farklı ek iş yapma düşüncesinde olanlara neler yapabilecekleri hakkında bilgilendirme …

Bir Yorum

  1. merhaba öğrenciyim anketörlük yada müşteri temsilciliği işi arıyorum.Dönüş yaparsanız sevınirim.Mersin/Bozyazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir