Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / Part Time Ek İş
Sponsor Reklam

Part Time Ek İş

Part time iş arıyorum

Özellikle öğrencilerin eğitim masraflarını çıkararak rahat bir eğitim öğretim dönemi geçirmek için part time iş arıyorum şeklindeki yaptıkları aramalar sonucunda yaşadıkları illere göre farklı alternatifler bulunmaktadır. Sadece öğrenciler değil emekliler ev hanımları da ailelerinin geçimine katkı sağlamak amacıyla yarı zamanlı ek iş fırsatları aradıklarını gidiyoruz. Biz de part time işler hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı hazırladık son dönemin en gözde para kazanma fırsatları arasında yer alan yarı zamanlı işler yani isteğe bağlı olarak değişken saatli çalışma anlayışı giderek artmaktadır.

Part Time işler

Hem işverenler hem de paraya ihtiyacı olan emekliler öğrenciler ev hanımları Part Time işler hakkında olumlu düşünmeye başladılar. Sizler de öğrenci iseniz, emekli iseniz ya da ev hanımı iseniz evinizden ya da bizzat iş yerine giderek yarı zamanlı olarak çalışıp aile bütçesine destek olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Part time işler nasıl bulunur, Nerede bulunur, ne kadar kazandırır, diye doğal olarak düşünüyorsunuzdur. Yapacağınız işe göre çalışacağınız zaman dilimine göre yarı zamanlı işlerin geliri de değişkenlik gösterir. Örneğin 2-3 saat çalışacağını bir yarı zamanlı işte kazancınız elbette daha düşük olacaktır, ancak haftanın belli günleri tam gün çalıştığımız takdirde kazancınız biraz daha fazla olacaktır. Haftanın çoğu günü yarı zamanlı olarak çalışırsanız geliriniz buna göre değişiklik gösterecektir.

[caption id="attachment_859" align="alignleft" width="300"]Part Time Ek İş Part Time Ek İş[/caption]

Part time iş veren firmalar

Genelde zincir halinde çalışan işleten işleyen firmalar pizza salonları, hamburger zincirleri, lokantalar butik mağazaları part-time olarak eleman çalıştırmayı tercih etmektedir. Örnek olacak bir çalışma Köfteci Yusuf markasıyla ün yapmış firma, üniversite öğrencilerine ev hanımlarına part time çalışma fırsatı sunmaktadır. Böylece hem çalışanlar memnun hem de işveren memnun durumdadır.

Sizler de yaşadığınız ilde part time iş veren firmalar ile iletişime geçerek ya da sitemizin konu altına ister part time işveren firma olun isterseniz part-time iş arayan kişi olun birbirimizle tanışma konuşma fırsatı yakalayın. Konu altına iş başvurusu ya da işçi talebinde bulunan ilanlarınızı paylaşabilirsiniz. Böyleleri yaşadığınız ile birlikte azdığınız mesajlarda sizlere iş ya da işçi bulma fırsatı veriyoruz.

Part-time ek iş arıyorum diyenlere nasıl hareket edecekleri konusunda bilgi vermeye çalıştık. Sizler de yarı zamanlı olarak çalışıp para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

2 yorumlar

  1. Edirne/merkez de is ariyorum

  2. çanakkalede iş arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir