Ev / Ek iş ilanları / Parça Başı Ek İş Fırsatları
Sponsor Reklam

Parça Başı Ek İş Fırsatları

Çalışmak istiyorsunuz, para kazanmak istiyorsunuz, bunun için farklı alternatif çözümler arıyorsunuz. O zaman size evde parça başı ek iş yapma fırsatının sizin için önemli bir çıkış yolu olacağını söyleyebiliriz. Firmalar işlerini hızlandırmak farklı kişilerden iş almak seri üretim yapmak amacıyla evlere parça başı iş vermeyi tercih etmeye başladılar. Biz de bu konuyla ilgili olarak sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmak için bugün bu konuyu ele alacağız. Eve parça başı iş veren firmalar acil ihtiyaçları durumunda hem evde para kazanmak isteyenlere fırsat tanımak, hem de kendi işlerinin kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamak amacıyla parça başı iş yapma yaptırma düşüncesine girebiliyorlar.

Parça başı iş yapmak istiyorum

Siz de günlük olarak evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek için bu fırsatı sunan firmaların kimler olduğunu nasıl iş alınacağını, parça başı ne kadar para kazanılacağını öğrenmek için konuyu okumaya devam ediniz.

Parça başı iş yapmak ne demektir

Öğrenciler, emekliler, ev hanımları ya da bir türlü iş bulamayan gelir adaletsizliğinden yakılan insanların imdadına yetişen parça başı iş fırsatının ne olduğunu sizlere kısaca anlatalım. Parça başı işler ya da diğer adı fason iş olarak da adlandırılan, kısa süre içerisinde sayı, adet başı para kazanma fırsatı veren iş olarak söylenebilir. İmalat yapan firmalar kolayİ evde yapılabilecek işleri 500, 2000, 10000 adet olarak evde para kazanmak isteyenlere fırsat vererek tane başı ya da parça başı para kazandıran işler sunmaktadır.

Örneğin basit bir iş parça başına beş kuruş gibi bir rakamla yapılacağı söyleniyor. Bu işi alıp para kazanmak isteyenlere de fırsat verilmiş oluyor. 1000 tane ürünün beş kuruştan yapıldığını hesap ettiğiniz zaman günlük kazanç 50 lira oluyor. O zaman evde parça başı ek iş yapmak oldukça kazançlı bir para kazanma fırsatı olduğunu bilmek gerekir.

Evde parça başı ek işin avantajları

Bazı durumlarda kolay, akan bir parça başı ek iş fırsatı yakalandığı zaman günlük kazanç 100 lira olabiliyor. İşte bu fırsatı yakalamak isteyen paraya ihtiyacı olan herkesin eve parça başı ek iş veren firmalarla görüşerek anlaşarak iletişime geçerek bu fırsattan yararlanmasını tavsiye ediyoruz.

Evde parça başı iş nasıl yapılır

Firmaların adet olarak sayı olarak evlere yaptırmak istediği her türlü işler parça başı ek iş olarak kabul edilebilir. Örneğin paketleme işleri, kutulama işleri, davetiye katlama, kına paketleme, lavanta keseleri, montaj yapma... gibi aklınıza gelecek sayıda adet ile yapılan işin boyutu küçük ama tane sayısı fazla olduğu için geliri fazla olacak her türlü işe parçabaşı ek iş adı verilir.

Firmaların sizlere bu işi vermesi için onlarla iletişime geçmek en önemli unsurdur.

[caption id="attachment_1609" align="alignright" width="300"]ekisara.com ekisara.com[/caption]

Parça başı ek iş nasıl alınır

Evlere parça başı ek iş veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yani firmaların size bu işi teklif etmesi çok önemlidir. Parçabaşı ek iş almak için bu yazı altındaki mesaj bölümüne bu işi yapmak istediğinizi, ekip sayısını, yaşadığınız yeri, boş zaman dilimlerini açıklayan ve evlere ek iş veren firmalar inandırıcı, ikna edici mesajlar yazmanız gerekmektedir.

Evlere parça başı ek iş veren firmaların telefon numarası

Böylece sizin mesaj bölümüne bırakacağınız iletişim bilginize iş yapmanızı belirten mesajlar alabilirsiniz. Unutmayın! Evlere parça başı ek iş veren firmalar hiçbir yere telefon numarası bırakmaz. Sebebi de o kadar çok talep var ki, telefonları neredeyse kullanılmaz duruma düşüyor. Sadece bırakacağınız mail adreslerine ihtiyaç olduğu durumlarda dönüş yapılır. bizden söylemesi, sizden talep etmek, istemek... İhtiyacı olan firmaların da size çalışma teklif etmesi.

Ayrıca Gözatın

Evde Kurabiye Yapma İşi

Günümüzde insanlar özel gün kutlamalarına oldukça önem vermeye başlamıştır. Bu nedenle her ayrıntıya dikkat etmekte …

36 yorumlar

  1. ankara cubuk ilçesindeyim aksam 5.30 dan sonra bosum ve cumartesi pazar calışmıyorum ek iş yapmak istiyorum her işi yaparım .
    işim cnc oparatöruyum

  2. 3 kişiyiz evde profesyonel dikiş makinesi ile dikiş işlerinizi özenle yaparız Avrupa yakasında oturuyoruz irtibata geçerseniz seviniriz

  3. İki kişiyiz parça başı tekstil dikim işi yapmak istiyoruz

  4. Malatyada parça başı is istiyorum, eşimle hızlı calisiriz

  5. Ev hanimiyim esim gece çalışıyor gündüz beraber yapabiliriz ek ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim izmirde oturuyorum

  6. istanbul arnavutkoyde ikamet ediyorum ihtiyacım var eşime destek olmam lazım bu yüzden evde iş yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir