Ev / Eve ek iş veren firmalar / Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar
Sponsor Reklam

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar

Akdeniz Bölgesi'nin ve Toroslar'ın önemli şehirlerinden biri olan Mersin'de evlere iş veren firmalar hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Böylece Mersin'de ikamet eden insanların evde hangi iş imkânlarını değerlendirebileceğini evlere iş veren firmalardan nasıl yararlanıp para kazanacaklarını anlatmaya çalışacağız.
Mersinli ev kadınları, öğrenciler, emekliler boş zamanlarını değerlendirmek için farklı alternatifleri değerlendirebilir. En çok ilgi gören evde yapılacak ek işler şunlardır. Evde gelinlik süsleme işi, evde nikah şekeri, paketleme işi, evde mandal imalatı işi, seralarda sebze, meyve toplama işi, paketleme işi, muz toplama işi, meyve paketleme işi, evde boncuk dizme işi, gelinlik süsleme işi, ilk aklımıza gelenler olarak söyleyebiliriz.

Mersin'de ek iş yapmak

Eğer sizlerde çalışarak para kazanmak ve ek iş yapmak istiyorsanız ayda 1000 ile 2000 lira arasında ek gelir sağlayabilirsiniz. Gününüzün 3-4 saatini bu işlere ayırdığınız takdirde ailenizin gelişimine katkı sağlamak için evde yapılacak iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Evde ek gelir kazanmak

Evde ek gelir kazanmak artık sıradan herkesin yapabileceği işler sayesinde mümkün. Sizler de evde yapılabilecek işler neler diye düşünüyorsanız oldukça fazla alternatif olduğunu bilmeniz gerekir. Sitemizin evde ek işler kategorisine girip orada kendi özelliklerinize yeteneklerinize uygun işleri inceleyin yapabileceklerinize müracaat etmek için konu altına kendi özel bilgilerinizi anlatan yorumlar yazın. Evlere ek iş veren firmalar sizinle bu mail adresi sayesinde iletişim kuracaktır.

Mersin'de evlere iş veren firmalar

 Mersinliler daha ziyade davetiye hazırlama,  evde yemek yapma, paketleme ve kalem montajı işi, mevlüt şekeri paketleme, kına paketleme, çengelli iğne paketleme, toplu iğne paketleme, organik sabun işi yapma fırsatlarını değerlendirmeyi tercih etmektedir.

Mersin Merkez'de nasıl ek iş yapabilirim?

Sizler de bu işlerden beğendiklerinizi yapmak için Mersin Merkez'de nasıl ek iş yapabilirim? diyorsanız Eğer sizler Mersin Büyük Şehir Belediyesi sınırları içinde yaşıyorsanız sürekli çalıştığınız iş size yeterli gelmiyorsa ve ailenize para kazandırmak için farklı işler arıyorsanız evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun içinde firmalarla anlaştığınız takdirde basit ama getirisi iyi olan işleri yapıp para kazanabilirsiniz.
Eğer Mersin merkezde değil de Yenişehir, Toroslar, Tarsus, Silifke, Mut, Mezitli, Gülnar, Erdemli, Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık, Anamur, Akdeniz ilçelerinde ikamet ediyorsanız sizde dert etmeyin. Mutlaka size uygun ek işler bulunacaktır. Bunun için alttaki yorum bölümüne hangi işleri yapmak istediğinizi yazın Mersin'de evlere iş veren firmalar sizinle ihtiyaçları olduğu zaman iletişime geçecektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

698 yorumlar

 1. Merhaba. Ben evde paketleme işi, amigurumi yapma, yemek veya ütü gibi bir çok işi evde yapabilirim. Bu işe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

 2. Paketlemeye dair her iş yapılır

 3. kübra Kandemir

  kndmrkbra2033

  mersin merkezde ikamet ediyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var paketleme işi tam bana göre yardımcı olursanız sevinirim

 4. Mersin mezitlida oturuyorum kocam engelli calisamam o yuzden her turlu paketleme isi davetiye katlama,nikah sekeri gibi isleri yapabilirim ustalikle cok becerikleyim is konusunde dikkatliyim.yardimci olursaniz sevinirim cunku cok ihtiyacim var.

 5. Evde paketleme işi ariyrm.

 6. AKDENİZDE İKAMET EDİYORUM PAKETLEME SÜSLEME İŞLERİNİ YAPABİLİRİM

 7. Butik kurabiye nikah şekeri tecrübem var ayrıca kutu katlama ve paketleme işide yapabilirim elim çok hızlıdır ve temiz çalışırım.

 8. Mersin yenişehirde ikamet etmekteyim her türlü paketleme ve süsleme işi yaparım

 9. Erdemlide ikamet ediyorum her turlu paketieme yapabilirim acil olursa sevinirim

 10. evde nikah sekeri yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir