Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Masa Örtüsü Yıkama İşi
Sponsor Reklam

Masa Örtüsü Yıkama İşi

Herkesin evinin çevresinde mutlaka lokanta vardır. Lokantalarda kullanılan masa örtüleri sürekli kirlenir ve yenilenmesi gerekir. Bu nedenle masa örtülerinin muntazam yıkanmasına ihtiyaç duyulur. Birçok küçük çaplı lokanta bu konuda yardım almak için ev kadınlarına baş vurur. Bu sayede masa örtüsü yıkama işi bir ek gelir kaynağı haline dönüşür.

Nasıl Yapılır?

Birçok ev kadını maddi yetersizlikler nedeniyle evlerinde bir ek iş yapma ihtiyacı duyar. Evlere ek iş veren birçok firma vardır fakat bu firmaların tercihleri kendi bölgelerinde olan evlerdir. Evde çalışma ihtiyacında olan kadınların bir kısmı ise sanayi bölgelerinden uzak yaşamaktadır. Bölgelerinde imalathane olmayabilir fakat yemek sektörü her bölgede yaygın olarak faaliyet göstermektedir. Yemek sektörüyle meşgul olan lokantalar veya benzeri işletmeler için masa örtülerinin temiz olması önemlidir. Bu nedenle işletmeler evlere masa örtüsü yıkama işi verirler. Kadınlar bu konuda bir ya da daha fazla işletme ile anlaşarak düzenli bir ek gelir sağlayabilirler. Masa örtülerini temiz ve ütülü teslim etmek yeterli olacaktır.

Ayrıca Gözatın

Makale Yazma İşi

Belli bir kültür birikiminiz var fakat işsizsiniz, emekli oldunuz evdesiniz, çocuklarınız var çalışamıyorsunuz ve evde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir