Ev / Türkiye ek iş ilanları / Malatya Ek İş
Sponsor Reklam

Malatya Ek İş

Malataya da ek iş yapmak için sizler için hazırladığımız makalemizi okuyabilirsiniz...

Bugün sizlere Doğu Anadolu'nun tarımda söz sahibi illerinden Malatya ilinin para kazanma düşüncesinde olan insanlarına faydalı olmak amacıyla nasıl para kazanacaklar hakkında bilgilendirme yapacağız. Malatya ekonomisi denilince ilk akla gelen doğal olarak kayısı meyvesidir. Malatya ilinde oldukça fazla kayısı fabrikası çok sayıda insana istihdam sağlamaktadır. Ayrıca bu ilde tekstil fabrikaları şehrin ekonomisine destek sağlamaktadır. Malatya ilimizde iki tane Organize Sanayi Bölgesi faaliyet göstermektedir üçüncü sanayide yapılmak üzeredir teşvik paketi kapsamında olan Malatya ili bölgeye yatırım getirmek isteyen şirketlere fırsat vermektedir.

Malatya Eve Ek İş

Malatya'da yaşayan insanlar Malatya ek iş fırsatları hakkında bilgi edinmek istiyor. Ailesinin geçimine destek sağlamak faturaları ödemek çocuklarının eğitim masraflarını katkı sağlamak amacıyla evde yapılacak işler araştırmaktadır. Biz de Malatyalı vatandaşlara evde nasıl para kazanacakları ne kadar para kazanacakları hangi işler yapmaları gerektiği konusunda bilgilendirme yapacağız.

Malatya ek iş İmkanları

Malatya Ovası'nda tarım yapmak en önemli gelir kaynaklarının başlangıç noktasıdır dünyada kayısı üretiminin en değerlisi en önemlisi Malatya'da yetişmektedir. Bu şehirden yurtdışına önemli ölçüde kayısı ihracatı yapılmaktadır. Dolayısıyla Malatyalı vatandaşların ek iş olarak ilk akla gelen ve yapabilecekleri iş Kayısı ile ilgilidir. Kayısı üreten çiftçiler toplama ya da kurutma, paketleme işlemleri sırasında çalışmak isteyenlere iş vermektedir. Çevrenizde kayısı işinden gelir elde eden insanların olduğunu sizler de biliyorsunuzdur.

Malatya  Eve Ek İş Veren Firmalar

Ben kayısıdan başka farklı ek iş yapmak istiyorum evde oturduğum yerden ek iş fırsatlarını değerlendirmeyi düşünüyorum, diyen insanlara da evde yapabilecekleri farklı ek işler den bahsedelim. Malatya'da evlere ek iş veren firmalar sizlere etiket işi, boncuk işi, kokulu şişe yapma işi, gelinlik işi, mantar yetiştirme işi, lavanta paketleme işi, davetiye katlama işi, Karanfil paketleme işi gibi farklı ek iş fırsatları da sunmaktadır.

Ayrıca genel kültürü iyi olan, kalemi güçlü olanların da web sitelerine içerik editörlüğü yaparak para kazanacağını hatırlatalım. Eğer Malatya ek iş fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız Malatya'da evlere iş veren firmaların sizinle iletişim kurması amacıyla sitemizin aracılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İster işveren olun, ister çalışmak için iş arayan olun sitemizin kuru altındaki bölümüne iş başvurusu ya da işçi başvurusu için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

32 yorumlar

  1. malatya- kiltepe’de oturuyorum . Mümkünse bende paketleme işi almak istiyorum .

  2. Ek ise cok ihtiyacim esimle iki kisiyiz tarim bag bahceden de anlarim yakincada oturuyorum.

  3. Evde her türlü iş yapilir işe ihtiyacim var döner deniz sevinirim.

  4. Merhaba ben canan Malatya da oturuyorum acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim her işi yapabilirim.

  5. Üniversite okuyorum ailemin maddi durumu iyi degl kardesm asker egitimimi tamamlanan ve evime yardımcı olabilmem için işe ihtiyacım warr

  6. merhaba lise mezunuyum üniversiteye hazırlanıyorum işe ihtiyacım var ^^

  7. Çok acil is ariyorum.donusunuzu bekliyrm..

  8. Kokulu taş işi olsun,buzdolabı paketleme işi olsun,evde kalem işi olsun yaparım..ihtiyacım var..

  9. Evde kayisi isi hariç diger bütün ek islerini yaparim bu ise cok ihtiyacim var evde iki kisiyiz dönerseniz çok sevinirim

  10. Bende ek iş yapabilirim hatta çok ihtıyacım var lütfen dönüş yapım Malatya Battalgazi oturyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir