Ev / Ek iş ilanları / Lokum Şeker Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Lokum Şeker Paketleme İşi

Sizlere en yeni, en ilginç ve en kolay iş fırsatlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Türklerin çok sevdiği yiyecekler arasında bulunan Lokum ve şeker paketleme işi tam sizlere göre. Eğer gerçekten işe ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız bu işi değerlendirmenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Ek iş arayanların adresi olan sitemize He rgün yeni yeni iş fırsatları sunulmaktadır. Sizler de bu fırsatları değerlendirerek kendinize uygun olanlardan birine müracaat yapabilirsiniz. Sanayi bölgelerinde yoğun olarak talep gören lokum şekerleme paketleme işinde çalışacak olan personelin arandığını hatırlatalım.

Lokum Şeker Paketleme İşi Kimler İçin Uygun

Özellikle bayanların bu işe daha yatkın olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de ailenize destek olmak istiyorsanız ya da belli düzenli bir işiniz yoksa iş arıyorsanız, İstanbul civarında oturuyorsanız, Esenyurt Kıraç bölgesinde faaliyet gösteren firma tarafından aranan kişiler arasına girebilirsiniz. Sadece bayanlar değil, baylar da tercih edilmektedir, ancak bayanlara uygun bir iş olduğunu tavsiye edebiliriz.

[caption id="attachment_1501" align="alignleft" width="300"]Lokum Şeker Paketleme İşi Lokum Şeker Paketleme İşi[/caption]

Lokum Şeker Paketleme İşinden ne kadar kazanırım

Eğer bu işten ne kadar para kazanırım diye düşünüyorsanız firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Asgari ücret, yol parası, SSK yapılacaktır. Bu işin tam size göre olduğunu düşünüyoruz. Bu iş evde yapılacak ve kişiler arasında yer almıyor. Bu işi evlere göndermiyorlar, bizzat sürekli Daimi personel olarak çalışmanız gerekmektedir. Bu sebeple işe önceden motive olmanızı Boş zamanınız yeterliyse çalışmak için araştırma yapmanızı tavsiye ederiz evde yapılacak ek işler için sitemizin kategorilerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Evde paketleme işleri nelerdir

Sizlere uygun evde yapılacak mutlaka farklı paketleme işleri bulunmaktadır. Onlara müracaat edebilirsiniz bütün ek iş avantajlarını değerlendirmek için tek tek okumanızı da altlarına çalışmak istediğinizi belirten tanıtım yazılarını yazmanızı öneririz. Evde yapılacak işler ayrıdır işyerinde yapılacak işler ayrıdır sitemizde sadece evde yapılacak ek işler tanıtımı yok, aynı zamanda sürekli yani Daimi olarak çalışılarak para kazanacak iş fırsatları da sizlere tanıtılmaya çalışıyor. İşte lokum şekerleme paketleme işi de sürekli olarak yapılacak işler arasındadır. Bonu ile ilgileniyorsanız kısa bir araştırma yaptığınız takdirde bu işle ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

7 yorumlar

 1. ankara/sıncan evde ek iş yapmak istiyorum

 2. Paketleme işlerini temiz ve hızlı bir şekilde yaparım çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 3. İbrahim Aktan

  Merhaba Ben Bursa inegol den yazıyorum bu ek işlere ihtiyaçım var ilginize teşekkürler

 4. leylasirin demir

  Ilgileniyrm ulasirmisnz

 5. İlgileniyorum ararmisniz

 6. ahşap lokum ve çikolata kutusu imal işi yapılır.
  0 532 468 65 90

 7. merhaba , bu ıse ıhtıyacım var donus yaparsanız cok mutlu olucam tessekurler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir