Ev / Türkiye ek iş ilanları / Kütahya Ek İş
Sponsor Reklam

Kütahya Ek İş

Coğrafya olarak Ege Bölgesi'nde yer alan ancak daha çok İç Anadolu kültürünü yansıtan Kütahya ek iş fırsatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Son zamanlarda bütün illerimizde evde boş duran insanların zamanlarını değerlendirmek amacıyla farklı ek iş faaliyetlerine katıldıklarını hatırlatalım. Sizler de büyük ihtimalle gelir adaletsizliği yüzünden milli gelirden üzerimize düşen payı yeteri kadar alamıyorsunuz ve geçinmekte sıkıntı çekiyorsunuz. Kütahya'da yaşayan vatandaşların hangi ek iş fırsatlarını değerlendirebileceğini nasıl para kazanacaklarını ve ailesini nasıl rahat alacaklarını hatırlatacağız, bilgilendireceğiz.

Kütahya Ek İş İmkanları

Ek iş furyası aldı başını gidiyor. Haberiniz var mı bilmiyoruz. Şimdi Evde yapılan ek işler sayesinde maaşı az olan, ailesini geçindirmek de zorlanan insanlarda para kazanmaya başladı. Kütahya'da eve ek iş veren firmalar sayesinde Sizler de para kazanabilirsiniz. Kütahya'da yaşayan insanların en çok para kazanabileceği sektör doğal olarak ilk akla gelen çinicilik ve çiniciliğe bağlı ek işlerdir. Çinicilik ve seramik Kütahya ilinde önemli ek gelir avantajı sunmaktadır. Çinicilik ve seramik sektöründe evde ek iş yapmak oldukça kolaydır firmaların evde yapılacak olan bazı işleri boş kalan ailesine destek olmak isteyen insanlara verdiğini hatırlatalım.

Eğer sanat ve estetik açısından biraz birikiminiz varsa sizler de boyama, silme, süsleme, temizleme, sıralama gibi çini ve fayans işlerinden kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Sadece evde fayans çini işleri yapmak zorunda değilsiniz. Kütahya'da evlere ek iş veren başka firmalarda bulunmaktadır. Örneğin evde davetiye katlama işi, evde kına paketleme işi, evde tarhana yapma işi, evde gelinlik süsleme işi, evde lavanta keseleme işi gibi evde yapılabilecek farklı işler bulunmaktadır.

Bu işler emekliler ve ev hanımlarının yapabileceği ek gelirlerdir. Kütahya ek gelir imkanları bunlarla sınırlı değildir. Gençlere üniversiteli öğrencilere ve eğitimli insanlara farklı ek gelir fırsatları sunulmuştur.

Zihinsel olarak yapılabilecek ek işler olduğunu duydunuz mu bilmiyoruz ama özellikle öğrenciler için yapılabilecek kolay  evden ya da okuldan yurttan boş kalınan her ortamdan, internet ortamında yapılacak işler vardır. Bunlar makale yazmak, içerik editörlüğü yapmak, webmaster olarak çalışmak, Medya elemanı olarak çalışmak, link kısaltarak para kazanmak gibi oldukça fazla alternatifler sunmaktadır.

Kütahya Ek İş İlanları

Kütahya'da yeterince sanayi olmadığından şikayet edebilirsiniz ama her ilin kendine göre avantajlar sunduğunu unutmayın. Sadece kendi elinizden ek iş bulmak zorunda değilsiniz. Kargo firmalarının yoğun bir şekilde ürün taşıdığını görüyorsunuz duyuyorsunuz. Türkiye'de giderek artan kargo firmaları sizlere uzak diyarlardan ek iş getirebilir. Firmalarda sıkıştıkları zaman acilen iş yapacak eleman bulmak amacıyla uzak yakın demeden her yere iş fırsatı sunmaktadır.

Sizlere Kütahya ek iş fırsatları hakkında bilgilendirme yaptık. Kafanızda soru işaretleri oluşturduk. Eğer bu işlerden faydalanmak istiyorsanız, herkesin yaptığı gibi sizler de sitemizi iyice inceleyin, yapmak istediğiniz işlerin altına iş başvurusu yapın ve firmaların sizi aramasını size ulaşmasını bekleyin. Evde boş oturmaktansa zamanı değerlendirmek para kazanmak sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Hiçbir şey kaybetmezsiniz fırsatı değerlendirmek için kendinizi tanıtan güzel bir iş başvurusu mesajı yazın ve firmaların size ulaşmasını sağlayın. Sitemizin uyarılar bölümünü okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

20 yorumlar

  1. Ogrenciyim calismam gerekiyo ailevi sebeplerden dolayi evden cikamiyorum evde para kazanmam lazim yardimci olurmusunuz

  2. Kutahya merkezde yaşıyorum evde ek ise ihtiyacım var 2 kişiyiz dönerseniz sevinirim

  3. Kütahya merkezde yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum 2 kişiyiz dönerseniz sevinirim

  4. Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde okuyorum. Tahmin edersiniz ki öğrencinin çok boş zamanı ve bir o kadar da paraya ihtiyacı vardır. Ulaşırsanız sevinirim 🙂

  5. Kütahya merkezde iki öğrenciyiz her türlü paketleme, davetiye işi yaparız acil ulaşırmısınız

  6. Evde 5 kişiyiz her isi yaparız teslimati zamanında yetiştirmek icin yapicaz

  7. Kütahya tavşanlı da oturuyorum, evde her türlü paketleme, davetiye v.s işi yapabilirim.siparişleri zamanında yetiştiririm.

  8. Kutahya tuncbilek te oturuyorum evde is ariyorum acil cok ihtiyacim var

  9. Kutahya tavsanli tuncbilek de yasiyorum et hanimiyim evde paketleme Isi ariyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir