Ev / Evde ek işler / Kulak Çubuğu Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Kulak Çubuğu Paketleme İşi

Evde iş yapmak isteyenlere para kazandıracak yeni bir iş fırsatı tanıtımı yapıyoruz. 2017 yılının en çok kazandıracak işler arasında kulak çubuğu paketleme işi olacağını söyleyebiliriz. Temiz rahat kolay bir iş fırsatı yakalamak isteyenlerin firmaların kendilerine sunacağı kulak pamuğu ya da kulak çubuğu olarak adlandırılan ek iş fırsatını değerlendirmesini tavsiye ediyoruz. Geliri kısıtlı olan ailelerin farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek istediklerini biliyoruz. Biz de sürekli olarak farklı kolay ve kazançlı evde iş imkanları hakkında sizlere bilgilendiriyoruz. Sitemiz ailesine katkı sağlamak isteyen insanlara farklı alternatifler sunmaktadır. İşte bugün sizlere herkesin rahatlıkla yapabileceği evde kulak çubuğu paketleme işini anlatacağız.

Evde kulak çubuğu paketleme işi

 Özellikle ev hanımları, Üniversite öğrencileri evde iş yapmak isteyen herkes... Sizlerin bu işi rahatlıkla yapabileceğiniz bilmelisiniz. Bunun için kulak pamuğu ya da kulak çubuğu işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtikten sonra firmaların sizlere gönderecekleri kulak çubuklarına istenilen sayıda kutulara yerleştirmeniz gerekmektedir. 50 tane 100 tane 200 tane istenilen şekilde yerleştirdikten sonra bütün işi tamamlayıp işverene geri teslim etmeniz gerekmektedir. En önemli kural aldığınız için istenilen süre içerisinde işverene teslim edilmesidir. Koli içerisinde gönderilen ürünlerin eksiksiz bir şekilde yapılması önemli bir kuraldır.

Eğer siz de bu işi yapmak istiyorsanız hemen konu altındaki ön iş başvuru formuna bu işi yapmak istediğinizi belirten mail ya da mesaj yazmanız gerekmektedir.

[caption id="attachment_2267" align="alignnone" width="300"] Evde kulak çubuğu paketleme işi  Evde kulak çubuğu paketleme işi[/caption]

Evde kulak çubuğu paketlemek istiyorum

Bu işe talip olan kişilerin iş yakalama iş yapma fırsatını ele geçirmesi için doğal olarak firmaların sizi fark etmesi gerekmektedir. Kendinizi üretici firmalara fark ettirmek, iş almak için güzel bir tanıtım yapmanız şarttır. Böylece daha önce yaptığınız iş var mı, bu işi alırsanız kaç kişi yapmayı düşünüyorsunuz, Boş zaman saatleriniz... gibi örneklerle başvuru yaptığınız takdirde kulak çubuğu işi veren firmalar sizin ne kadar ciddi olduğunuzu düşünür ve size bu işi verir.

Kulak çubuğu paketleme işinden ne kadar kazanırım

Kulak çubuğu paketleme işi yaparak günde 5-6 saat kadar kişi başı çalışırsanız 1000 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işi arkadaşlarınızla ya da ailece ekip halinde yaparsanız Grup çalışmasından dolayı daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

O halde hemen işe müracaat edip sadece kulak çubuğu paketleme işi değil, evde yapılacak ek işler kategorisine girerek kendisi uygun diğer işlere de başvuru yapmayı ihmal etmeyin. Diğer işlerden da alma şansımız olsun.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

47 yorumlar

  1. Evde yapacağım iş arıyorum çocuklarım küçük o yüzden lütfen

  2. İşe ihtiyacım var lütfen. ..paketleme işi yaparım..

  3. İstanbulda esenyurtta oturuyorum bu isi yapmak istiyorum

  4. Istanbul beylikduzunde acil cvp bekliyorum kulak çöpü işi yapmak istiyorum

  5. avrupa yakasında oturmaktayım, evde bu işi yapacak arkadaşlarım da var

  6. Hüseyin Yorgun

    merhaba istanbul anadolu yakasindayiz daha once benzer isler yaptik 3 kisi paketleme yapabiliriz

  7. hayırlı günler benim de diğerleri gibi işe ihtiyacım var artık hayırlısı bakalım,Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir