Ev / Türkiye ek iş ilanları / Konya Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Konya Ek İş İlanları

Konya evde ek iş ve Konya ek iş ilanları şeklinde yapılan aramalarda sizlerin boş zamanlarını değerlendirerek aile bütçesine katkıda bulunmak istediğinizi biliyoruz. Doğal olarak siz de zor geçinen aile bütçesine faydalı olmak için bir şeyler yapmaya çalışan insanlardansınız.

Konya evde ek iş fırsatları

Eğer Sizler de Konya merkez ya da ilçelerinde ikamet eden ek gelir sağlamak ek iş yapmak isteyen insanlardansanız ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız evde ek iş fırsatlarından faydalanmanız gerekir.

Konya evde iş imkanları

Türkiye'nin ekonomisi gelişmiş en büyük illerinden biri olan Konya'da ekonominin tarım ve sanayi dayandığını bu sebeple de tarıma dayalı sanayi ürünleri yapıldığını Sizler de bilirsiniz. Konya'da nüfusun yüzde 75'i tarım ve hayvancılıkla uğraşır. Bu da farklı evlere ek iş fırsatları doğurmaktadır. Eğer evde ek iş yapmak istiyorsanız evlere ek iş veren Konyalı firmalardan yararlanarak Konya evde ek iş imkânlarını değerlendirmelisiniz.

Konya'da evde yapılabilecek işler

Konya merkezde Mevlana Müzesi sebebiyle turizmin yoğun olarak ilgi gördüğü dönemlerde hediyelik eşya ve el sanatları yapımı ürünlerden üretip satabilirsiniz. Tarıma dayalı olarak, pancar çapalama işi, Pancar sökümü işi, Biçerdöver işi, Tarım makinalarını pazarlama işi, Nohut yolma işi ayrıca yöresel yemek yaparak  para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Klasik evde yapılacak ve işler arasında bulunan evde kına paketleme işi, evde mandal paketleme işi, nikah şekeri paketleme işi, tesbih dizme işi, gelinlik süsleme işi, evde kurdela işi, evde kalem montajı, işi evde etiket takma işi gibi ek işlerden de yapabilirsiniz.

Evde yapılabilecek ek işler nelerdir?

Merak ediyorsanız sitemizin ilgili kategorisine bakarak kendinize uygun ekiplerden talep edebilirsiniz.

Evde çalışarak nasıl para kazanabilirim?

Eğer evlere ek iş veren firmalar ile anlaşma yapabilirsiniz. Para miktarı da yapacağın işi ve çeşidine göre değişecektir genel olarak evde yapılan işler kolay pratik ve çok kazançlıdır. Üstelik bu işleri daha önceden yapıp tecrübeli olmanıza gerek yoktur. Çünkü evlere ek iş veren firmalar sizlere işin nasıl yapılacağını, ne zaman teslim edileceğini, hangi malzemelerin gerektiğini hepsini açıklarlar ve yapılması gereken malzemeleri de size teslim ederler ve istedikleri zamanında teslim almaları gerekir. Yani işi zamanında teslim etmeniz gerekir. Buna göre de alacağız ücret değişkenlik gösterir ancak kişi başı günde beş saat çalışılacak varsayılırsa ayda ortalama 1000 Türk Lirası ek gelir sağlayabilirsiniz.

Konya evlere ek iş veren firmalar

Eğer Sizlerde Konya merkezde ve Konya ilçelerinde ikamet eden ve ek iş yaparak para kazanmak isteyen ziyaretçilerimizdenseniz  konumuzun altındaki yorum bölümüne kişisel bilgilerinizi yazarsanız Konya evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz kolay olacaktır. Çünkü evlere ek iş veren firmalar acil iş çözümleri için buradaki iş ihtiyacı olanlarla iletişime geçmektedir. Sizler de bu fırsatı değerlendirmek için Konya merkezde ve ilçelerinde ek iş yapmak istiyorsanız yorum bölümüne telefon numaranızı yazmadan yapabileceğiniz işleri ve boş zamanlarınızı kaç kişi olduğumuzu belirten mesaj yazarsanız avantajlı olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

89 yorumlar

  1. Konya selçuklu ışıklar mh oturuyorum ek iş olarak evde yapabileceğimiz hertürlü paketleme montaj vs. Ne olursa yaparım zamanım bol teşekkürler. Mail. [email protected]

  2. Evde 4 kisilik bir ekiple calismak istiyoruz konya meramda ikamet etmekteyiz

  3. Konya merkezdeyiz eşimle beraber ek ise ihtiyacimiz var her türlü işi yapabiliriz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

  4. Evde yapabilecek iş arıyorum lütfen ihtiyacım var?

  5. Konya meram dayım her türlü paketleme ve benzeri işi yaparım hizliyimdir iki kişiyiz ise ihtiyacim var lütfen geri dönün

  6. Konya/Selçuklu
    Merhabalar, annem ve ben evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz. Kına paketleme işi, evde mandal paketleme işi, nikah şekeri paketleme işi, tesbih dizme işi, kapı süsü yapma, evde kurdela işi, evde kalem montajı, işi evde etiket takma işi ne olursa yapabiliriz. Teşekkürler.

  7. Merhabalar, annem ve ben evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz. Kına paketleme işi, evde mandal paketleme işi, nikah şekeri paketleme işi, tesbih dizme işi, kapı süsü yapma, evde kurdela işi, evde kalem montajı, işi evde etiket takma işi ne olursa yapabiliriz. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir