Ev / Evde ek işler / Klips paketleme işi
Sponsor Reklam

Klips paketleme işi

Evde ek iş imkanları sunan sitemiz sürekli olarak sizlere yeni alternatif gelir kapıları araştırmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan klips paketleme işi sizlere farklı bir gelir kapısı olarak karşımızda durmaktadır. Eğer ailenize destek olmak para kazanmasına yardımcı olmak fırsatları değerlendirmek için çalışmaya ihtiyacınız varsa farklı bir kolay ek iş fırsatı sunuyoruz. Daha ziyade takı tasarım işi ile uğraşan kişilerin ve özellikle bayanların kolyelerini bağlamak için kullandığı klipleri belli sayıda paketlenmesi gerekmektedir. Bu işleri evlere ek iş veren firmalar ihtiyacı olan insanlara havale edip hem kendileri karlı duruma düşüyor hem de para kazanmak için çaba sarf eden insanlara destek oluyorlar. Siz de ailenizle paraya ihtiyacı olan borçlarını  ödeyemeyen kredi kartlarıyla sorunu olan kişilerden iseniz ve para kazanmak zorundaysanız. Bu işe talip olmanız gerekmektedir. İsterseniz yalnız başımıza yapabilirsiniz isterseniz ailece hep birlikte para kazanmak için boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz yada çevremizde arkadaş grubunuz varsa birlikte hareket ederek bu imkândan faydalanabilirsiniz.

Evde klips paketleme işi nasıl yapılır?

Firmaların size göndereceğiz yaklaşık 10 bin civarındaki klipsleri istenilen sayıda paketleme gerekmektedir. Size klips paketleme işi için gerekli bütün malzemeler firma tarafından gönderilecek, sizde ellili, yirmili, otuzlu yada yüzlü firmanın istediği şekilde paketleme gerekmektedir. Ancak unutmayınız ki yapacağınız iş düzgün temiz ve doğru olmalıdır. Yoksa evlere klips paketleme işi veren firmalar size bu işi tekrar vermez. Ödemenizi de eksik yapar.

Ayda ne kadar kazanabilirim?

Klips paketleyerek ayda eğer bir kişi 4-5 saat çalışırsa 1000 lira civarında para kazanabilir. İki kişi ise durum 2000 lira şeklinde devam eder ya da çalışma saatinizi artırırsanız yada pratik değiştirirseniz  kazanacağınız gelir gittikçe artacaktır. 2016 yılında ailelerin çoğu gider kalemlerini karşılamak amacıyla farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek için araştırma yapmaktadır. Sizler de muhtemelen zor geçinen dar gelirli asgari ücretle çalışan ya da kredi kartları borcunu ödemekte zorlanan biriyseniz bu işi yaparak durumunuzu düzeltebilirsiniz. Size tavsiyemiz konu altındaki formu doldurarak evlere klips paketleme işi veren firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlamalıdır. Bunun için kendinizi tanıtan mesaj bırakmalısınız. Adınızı soyadınızı yaşadığınız yeri eğitim durumunuzu kaç kişi olduğunuzu ne kadar boş zamanınız olduğunu yazarsanız size evde ek iş fırsatı verilecektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

35 yorumlar

  1. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olup, mimarım. Çokça boş vaktim var, ek işe ihtiyacım var. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  2. Tel basima bu işi yapacağım yalovada yaşıyorum geri donusunuzu bekliyorum

  3. Nurten Özavcı

    Ben İstanbul Sultangazide oturuyorum amcamın kızıyla yapmak istiyorum elimiz çok pratik evde başka işlerde yaptık. Maddi dürümü iyi değil eşimize destek olmak istiyoruz.yardımcı olursaniz seviniriz.Simdiden teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir