Ev / Evde ek işler / Katlanabilir sandalye montaj işi
Sponsor Reklam

Katlanabilir sandalye montaj işi

Katlanabilir sandalye işi

Tatil meraklıları çok iyi bilir, deniz kenarlarında katlanabilir sandalyelere oturarak keyif yapmak oldukça eğlencelidir. Hatta ve hatta son zamanlarda balkonlara bahçelere yerleştirilen katlanabilir sandalyeler ile herkes dinlenme keyfine ağırlık vermektedir. Katlanabilir sandalye montajı yaparak para kazanmak isteyenlere sandalye üretimi yapan firmalar fırsat vermektedir. Eğer boş zamanlarınız fazlaysa sandalye kaplama işine ağırlık verebilirsiniz. Sadece kaplama değil aynı zamanda montajı da yapılacak olan sandalyelerin nasıl yapılacağı firmalar tarafından size anlatılacaktır.

Katlanabilir sandalye montajı nasıl yapılır?

 Firmaların imalathanesinde ya da kendi evinizde uygun yeriniz varsa parçaları size getirerek montaj şansınız da mevcuttur. Bunun için sandalye montaj işi veren firmalarla görüşerek durumunuza uygun olarak iş alabilirsiniz. Eğer yarı zamanlı çalışmak isterseniz haftasonları ya da hafta içi firmayla anlaşmanıza bağlı olarak iş yerinde çalışamam evimde boş zamanım fazla evde boş zamanlarında yapmak istiyorum diyorsanız firma gerekli olan malzemeleri size teslim edecek ve sizin işi bitirmeniz halinde gelip biten ürünleri teslim alacaktır.

Evde sandalye montajı işine nasıl müracaat ederim

Sandalye montajı yapmak için montaj işi veren firmalar ile iletişime geçerek işi almanız icab etmektedir. Bunun içinde firmaların ihtiyaçları olduğu zaman sizin çalışma durumunuzu belirten mesajınızı okuyup gerektiği durumda size haber gönderecektir. Bunun için sizin alttaki mesaj bölümüne nasıl çalışmak istediğinizi belirten mesaj yazmanızı rica ederiz.

Evde mi çalışmak istiyorsunuz yoksa yarı zamanlı part time ya da sürekli hafta içi boş zamanınız varsa uygun zamanlarda da iş yerinde çalışabilirsiniz. [caption id="attachment_1681" align="alignright" width="300"]Katlanabilir sandalye Katlanabilir sandalye[/caption]

Katlanabilir sandalye montajından ne kadar kazanabilirim?

Sandalye katlama işi biraz zaman alıcı olduğunu hatırlatalım. Önce sandalye katlayacaksınız sonrada  ambalaj yapacaksınız. Bir sandalyenin ortalama montajı ve katlama, paketleme işi yarım saatinizi alabilir. Bu sebeple firmayla aranızda yapacağınız pazarlara göre fiyat belirlenir. Aynı zamanda doğal olarak arz talep durumu fiyatı belirler yani ne kadar çok işe ihtiyacı olan varsa doğal olarak Sandalye katlama işi firmada fiyatı düşük tutacaktır. Ancak ortalama 1500 lira civarında kişi başı gelir elde  edebileceğinizi söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

3 yorumlar

 1. Merhaba
  Genç emekliyim Van ili merkezde ikamet etmekteyim
  sandalye ,elektrik ,kapı ,su tesisatı ,kırtasiye ve benzeri paketleme ve montaj işlerini evimde rahatlıkla yapabilirim
  Bu konuda cevap mesajınızı bekliyorum

 2. mrb pendik de vergiye tabi döşeme atölyem var işlerim zayıf böyle işler arıyorum dönersdeniz sevinirim
  tel 05393740778

 3. BOLU MERKEZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir