Ev / Türkiye ek iş ilanları / Kars Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Kars Ek İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan ve Türkiye'nin önemli şehirlerinden biri olan Kars ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyen insanlar için neler yapabilir, nasıl para kazanabilirler bahsetmeye çalışacağım. Eğer Sizler de yeteri kadar gelir elde edemeyip aile bütçesine destek olmayı düşünenlerdenseniz sizlere Kars ilinde hangi ek işler yapılır nasıl para kazanılır anlatmaya çalışalım. Rakım olarak Türkiye'nin en yüksek illerinden birisi olan ilimiz 100 binden fazla nüfusa sahiptir. Kars ilimizde 25 civarında mahalle ve 80 civarında köy bulunmaktadır. Merkezde, köylerde, kasabalarda ve ilçelerinde çalışmak isteyen, para kazanmak isteyen insanların ek gelir sağlamak amacıyla neler yapabileceğini sizlere açıklayacağız.

Kars ek gelir

Kars ilinin ek gelir sağlamak için farklı fırsatlar sunmaktadır. Özellikle hayvancılık ve hayvancılığa dayalı yan sanayi ürünleri ile normal gelir sağlanırken, Ayrıca ekstradan Karsta ek iş yaparak gelir sağlama düşüncesinde olanlara neler yapabileceğini anlatalım.

Kars'ta tarım ve hayvancılık en önemli geçim kaynağı olarak dikkat çekmektedir. Küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık ve Kümes hayvancılığı ile buna paralel olarak hayvan ürünleri önemli geçim kaynağıdır. Mandıracılık oldukça yaygındır. Buradan Türkiye'nin dört bir yanına tereyağı, kaşar peyniri gibi süt ürünleri gönderilmektedir.

Ayrıca Kars balı Türkiye'de oldukça fazla talep gören önemli yiyecekler arasındadır. Gravyer beyaz peynir, krema yine tamamen organik ürünlerden yapıldığı için oldukça fazla talep gören yiyecekleridir. Eğer siz de ek gelir sağlamak istiyorsanız bu ürünleri üreten firmalarla görüşerek paketleme, ambalajlama, pazarlama, üretim ve dağıtım alanlarında çalışabilirsiniz.

[caption id="attachment_1688" align="alignright" width="300"] Kars ek iş İmkanları Kars ek iş İmkanları[/caption]

 Kars ek iş İmkanları

Ben evde oturarak kendi evinden para kazanmak istiyorum, diyorsanız Kars evde ek iş fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Karsta evde yapılabilecek işler arasında dikiş nakış, dantel, çeyiz işleri, davetiye katlama, poşet katlama, gelinlik süsleme, kına paketleme, evde çengelli iğne paketleme, evde toplu iğne paketleme, evde pergel paketleme, evde ataş paketleme Türkiye'nin her bölgesine kargo ile gönderilen ek iş fırsatları olarak size de avantaj sağlayabilir.

Acil Ek İşe İhtiyacım Var

Eğer acilen Ek işe ihtiyacım var Türkiye'nin neresinden olursa olsun bana iş göndersinler diye düşünüyorsanız, Bulunduğumuz yeri, kaç kişi olduğumuzu Hangi işleri yapmak istediğinizi belirten mesajları konu altına yazabilirsiniz Böylece Kars'ta eve ek iş veren firmalar yada diğer illerimizden acil işe ihtiyacı olanlar size ek gelir sağlamak için iş teklifi yapabilir Kars ek iş ilanları fazla alternatif sunmaktadır bunları da değerlendirmeniz sizin için avantaj sağlayacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

9 yorumlar

  1. Karsta ikametgah ediyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim..

  2. Karsta ikamet ediyorum evde ek işe ihtiyacım bar belli borçlardan kaynaklı olarak yardimcı olursanız sevinirim.

  3. Kars ta oturuyorum evde iş arıyorum dönüş lütfen

  4. Paketleme davetiye katlama gibi ve işlerden banada verin evde çalışıp ihtiyaçlarımı karşılamak istiyorum kars da oturuyorum

  5. Lütfen dönüş yapın

  6. İş imkanlarınızı bekliyorum

  7. Her işi yaparım evde lütfen dönün bana

  8. Lutfen bana dönün her iş yapabilirim lütfen

  9. Benim ise ihtiyacım cook var kars da oturuyorum sizden haber bekliyorum ne iş olursa yaparim lutfen bana dönün Allah rızası için ne olur bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir