Ev / Bayilik veren firmalar / Karlı bayilik veren firmalar
Sponsor Reklam

Karlı bayilik veren firmalar

Karlı bayilik arıyorum

Günümüzde dükkan açmanın, iş yapmanın, para kazanmanın en kolay yöntemlerinden birisi de karlı bayilik veren firmalar bulmak ve bunların sağladığı avantajlardan yararlanmaktır. Sizlerde karlı bayilikler arıyorum diyorsanız kendi işinizi kurma düşünceniz varsa, farklı alanlarda farklı sektörlerde başarılı olmak için araştırma yapmalısınız elinizde biraz sermayeniz varsa ya da sermayeniz olmasa bile kredi imkanınız varsa Türkiye genelinde sayısı günden güne artan bayilik veren firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de kendi işinizi kurabilirsiniz.

Hangi firmalar karlı bayilikler veriyor

Girişimciler son zamanlarda kendi işlerinin patronu olmak dükkan açmak için araştırma yapıyor. Türkiye'de doğal olarak iş kurma düşüncesinde olan genç girişimcilere fırsat veren bayilik sistemleri bulunmaktadır. Örneğin, eğer bir restoran açmayı düşünüyorsanız Konyalı Ahmet Usta, Köfteci Ramiz gibi farklı isimler altında bayilik veren firmalarla görüşme yapmanız gerekmektedir. Sultanahmet Köftecisi, Köfteci Yusuf gibi köfte ve döner sektöründe bayilik veren firmalar olduğunu hatırlatalım. Bunlar restoran zincirlerinde ki örneklerdir. Yine dünya çapında pizza bayiliği veren tanınmış firmaları sizler de biliyorsunuz. Dominos gibi.. Bunların fiyatları elbette çok yüksektir, ancak yaşadığınız bölgeye göre fiyatlar değişmektedir.

Franchising veren firmalar

Franchising veren firmalar büyüklüğüne göre de kâr marjı değişmektedir. Büyük ölçekli Karlı bayilik veren firmalar doğal olarak size de çok kazandırır. Bu sebeple yatırımınız da büyük olması gerekmektedir Fast food alışkanlığı ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Bu sebeple ayaküstü karın doyurma anlamında bayilik veren firmaların giderek arttığını söyleyelim. Bunlardan birisi de balık ekmek seçenekleri sunan dardania bayilik vermektedir.

Dardania firması tüketicilerine tava midye, kalamar tava, balık gibi farklı alternatifler sunmaktadır. Şu anda İstanbul'un farklı semtlerinde bayilik sayısı giderek artmaktadır. Eğer uygun şartlar bulunursa Türkiye genelinde de şube sayısını artırmak isteyecektir.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik

Siz de bayilik veren firmalarla görüşerek Karlı duruma düşebilirsiniz. Firmalar kazanç yolu olarak sadece kendi ürettikleri ürünleri satarak para kazanma değil aynı zamanda isim hakkını kullanarak da para kazanma düşüncesine girdiler. Bunlardan birisi de Konyalı Ahmet Usta olduğunu söyleyelim. Türkiye'de hemen hemen her bölgede yaygın bir şekilde şube sayısını artıran Konyalı Ahmet Usta yurtdışında bile bayilikler açmaya başladı. Eğer ben de para kazanmak istiyorum, En karlı bayilik veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum, diyorsanız firmaların teker teker incelenmesini tavsiye ederiz. Firmaların şartları nelerdir, bayilik ücretleri ne kadardır, kendi web sitelerine girerek öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar

 Son zamanların en gözde kazanç sistemleri arasında yer alan bayilik sistemi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İstanbul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir