Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Kalemtraş montajı işi
Sponsor Reklam

Kalemtraş montajı işi

 Ailelerin en büyük sıkıntılarından başında giderlere yeteri derecede karşılayamamak, bu sebeple de evde ek iş imkanı olarak evde kalemtraş montajı işi yapmayı düşünebileceklerini tahmin ediyoruz. Basit eğlenceli kolay kazançlı bir ek iş fırsatı isteyenlere 2016 yılında kalemtraş montajı yaparak para kazanmalarının tavsiye ediyoruz.

Siz de evde ailenizin geçilmesine katkı sağlamak istiyorsanız ve bunun için ne yapmaya karar vermediyseniz, hemen evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek için sitemizi yorum bölümüne kendimizi tanıtan mesajlar yazmalısınız. Bunun için adınızı soyadınızı yaşadığınız şehri ve mail adresinizi unutmadan yazmalısınız. Ayrıca kaç kişi olduğumuzu boş zamanlarınızı ve ne zaman ne kadar sürede teslim edebileceğinizi anlatan yorumlar yazarsanız sizlere geri dönüş sağlanabilir.

Biliyoruz para kazanmak günümüzde oldukça zor iş. Bu sebeple her türlü fırsatı değerlendirmek gerekiyor. Evde kalemtraş montaj işi de dar gelirli insanların çorbasının kaynamasına bir nebze olsun yardımcı olacak iş fırsatı olarak düşünülebilir. Bu işi isteyen ekip kurarak yapabilir, isteyen kendi başına çalışarak yapabilir. Elbette yorucu bir iş değil. Herkes rahatlıkla yapabilir. Evlere kalem montaj işi veren firmalar sizlere yapmanız gereken işi kısaca izah edecek ve malzemeleri size bırakıp gidecek. İstenen zamanda sizlerden ürünlerin yapılmış olarak teslimini almak amacıyla verilen tarihte geri gelecek. 5000 adet kalem montaj işi size sipariş verilecek, hem de bu iş için ster 10 kişi çalışın, ister 2 kişi çalışın. İşi söz verilen tarihte bitirmeniz gerekir. Size bu iş karşılığında yaklaşık bin lira civarında ödeme yapılacaktır.

Siz de bu işi yapmak istiyorsanız evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek için farklı kanalları kullanabilirsiniz. Sosyal medyadan internetten ve sitemizin yorum bölümü aracılığı ile evlere kalemtraş montaj işi veren firmalar la görüşebilirsiniz. Kazanacağınız para da ailenize iyi bir ek gelir fırsatı sunacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

103 yorumlar

 1. Bende yapabilirim ama nasil ulasicam size

 2. Izmir de yasiyorum ekibimle bu işi yapmak istiyorum.

 3. Klem tras mntaj isi ypmak istiyorum ilglnrseniz svinirim istanbul

 4. İbrahim çakır

  Istanbul Ataşehirde oturuyorum.isim geregi gunduzleri boşum.vereceginiz isi rahatlikla ve zaman kısiylaması olmadan yapabilirim.

 5. kalemtras montaji yapabilrm

 6. çagatay ayhan

  ankara sincanda bu is icin hazirizz kardesimle beraber pratik bi sekilde yapabliriz bu isi

 7. Azize - Sedat Avcioglu evde

  Eşimle birlikte itina ile bu işe talibiz

 8. Bagcilar da oturuyorum kalemtraş paketleme yapmak istiyorum

 9. İki kisiyiz yapariz kirsehir

 10. İstanbul arnavutköy de oturuyorum evde kalemtraş işi yapmak istiyorum elim bu tür işlere yatkındır senelerdir çeşitli işler yaptım dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir