Ev / Türkiye ek iş ilanları / Kahramanmaraş Ek İş
Sponsor Reklam

Kahramanmaraş Ek İş

Halk arasında Maraş olarak söylenen ilimizin nüfusu 1 milyonu geçmiştir. Kurtuluş Savaşı yıllarında işgale karşı büyük bir direniş göstermesi sebebiyle bu şehrimize İstiklal Madalyası verilmiş ve adının başına da Kahraman payesi eklenmiştir. Bu kahraman ilimizde yaşayan insanların ailesine destek olmak amacıyla para kazanma düşüncesinde olanlar için ek iş yapma fırsatı olduğunu hatırlatalım. Gerek il içinde gerek il dışından evde yapılacak olan işlere müracaat yaptığınız takdirde sizlerin de aile bütçesine destek olabileceğini hatırlatalım.

Kahramanmaraş ek iş imkanları

Maraş ilimiz dondurma ile özdeşleşmiştir. Dövme dondurması Türkiye'de dillere destan olmuştur. Bu önemli yiyeceğin ürünü yurtiçine açtığı gibi dünyanın en uzak noktalarına kadar götürülmüş başta Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Avustralya olmak üzere birçok ülkenin şehrinde şubeler açılmıştır. Sizde bu önemli yiyecekten kendi üzerinize düşen payı alabilirsiniz. Bunun için dondurmanın hammaddesi olan sütü sağlamak için hayvancılık yapabileceğiniz gibi dondurmanın pazarlanmasında paketlenmesinde taşınmasında kısacası her aşamasında size mutlaka uygun bir iş fırsatı doğacaktır. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Büyükşehir olması sebebiyle Kahramanmaraş'ta yer alan barajlar sayesinde ülkemizin elektrik ihtiyacının önemli bir bölümü karşılanmaktadır sizde buralarda kendinize uygun işlerden faydalanabilirsiniz Kahramanmaraş'ta Adalet Adatepe, Kılavuzlu, Ayvalı, Kartalkaya, Menzelet ve Sır Barajı ülke ekonomisine destek sağlamaktadır. Kahramanmaraş ek iş imkanları açısından bereketlidir. Sizlere buralardan nasibiniz çıkacaktır. Ancak evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları, emekliler için de farklı ek iş imkanları bulunduğunu hatırlatalım. [caption id="attachment_1951" align="alignleft" width="300"]Kahramanmaraş Ek İş Kahramanmaraş Ek İş[/caption]

Kahramanmaraş'ta evde yapılabilecek ek işler şunlardır. Harita çivisi paketleme, kırtasiye malzemeleri paketleme, evde davetiye katlama evde Baharat paketleme, evde koli bandı paketleme, evde kutu katlama, dondurma kutusu paketleme gibi ek iş fırsatları bulunmaktadır.

Kahramanmaraş'ta evlere ek iş veren firmalar

Evde iş yaparak para kazanma düşüncesinde olanların konu altına iş başvurusu yaparak iş alma fırsatı yakalayacağını hatırlatalım. Öncelikli olarak Kahramanmaraş'ta iş veren firmaların sizlere ulaşması için sadece mail adresinizi içeren ön iş başvuru formu doldurulabilir. Alttaki bölüme kendinizi anlatan mesajlar yazdığınız taktirde gerek Maraş içinden gerek yurt içindeki diğer illerden sizlere uygun iş teklifleri yapılacaktır.

Maraş'ta ek işler

Sadece bu bölüme iş başvurusu yapmakla yetinmeyin. Sitemizdeki diğer ek iş fırsatlarını değerlendirmek için kendinize uygun olanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

9 yorumlar

  1. K Maraş oturuyorum ek iş olarak paketleme yapabilirim

  2. üniversite öğrencisiyim ve gerek duyulduğu takdirde ekip kurabilirim, işe ihtiyacım var iletişim bilgilerim 05052342623, [email protected]

  3. Kahramanmaraş elbistanda oturmaktayız 3 kişilik bir grubumuz var evde her türlü paketleme işi yapabiliriz.Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

  4. Aynur Balkaya

    Çok acil bu işe ihtiyacım var kızım üniversiteyi kazandı onu okutabilmem için bir iş bulmam lazım lütfen bana ulaşabilirseniz sevinirim

  5. Merhabalar kahramanmaraş onikişubat ilçesinde ikamet ediyorum paketleme ve katlama işleri yapabilirim. Yardımlarınızı rica ediyorum.

  6. kahramanmaraş-onikişubatta oturuyoruz 5 kişilik ekibimiz var,evde ek işe ihtiyacımız var,paketleme montaj ve nikah şekerı gibi işi yapabiliriz elımız hızlıdır ,işimizi itina ile yaparız.zamanında teslim ederız.lütfen gerı dönüş yapın.teşekkürler.

  7. Kahramanmaraş merkezde oturuyorum.Paketleme ve katlama işlerini yapabilirim.

  8. Kahramanmaraş merkezde oturuyorum.Paketleme ve katlama işlerini yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir