Ev / Evde ek işler / Kablo Klipsi Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Kablo Klipsi Paketleme İşi

Paraya ihtiyacı olanların farklı ek iş arayışı içinde olduklarını biliyoruz. Para kazandıran her türlü ek gelir fırsatını değerlendirmek isteyenlere evde kablo klips paketleme işi yaparak para kazanma fırsatından bahsedeceğiz. Bu işin nasıl yapıldığını, kimler ilgi göstereceğini ve bu işin hangi firmalardan temin edileceği hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

Biliyoruz ki Türkiye'de çalışarak emeğinin karşılığını tam olarak alamayan önemli bir kesin bulunmaktadır. Orta gelir ve alt gelir grubunda bulunan bu insanların yeteri kadar maaş alamadıkları için ailesinde de huzursuzluk baş göstermektedir. Çünkü her şeyin parayla ölçüldüğü günümüzde giderlerin karşılanması pek de kolay görünmemektedir. Bu sebeple evde boş zamanı olan ev hanımları farklı ve çok para kazandıran aileye destek çıkan ek iş fırsatlarından biri olan evde kablo klipsi paketleyerek gelir elde etme fırsatını değerlendireceğini düşünüyoruz. Klips işi veren firmaların telefon numarası internette yer almaz.

Evde kablo klipsi paketleme işi nasıl yapılır

Kablo klipsi tamircilerin çantalarında olmazsa olmaz gereçler arasındadır. Kabloların taşınmasını kolaylaştırmak ve onları düzgün bir şekilde bir yerden bir yere geçişini sağlamak amacıyla plastikten yapılmış klipslerle sabitlediklerini bilirsiniz. Bunların belli sayılarda ambalajlanarak paketlenmesi gerekmektedir. Bu işin yapımı oldukça kolaydır. Sizlere çuvalla gönderilecek olan kablo klipleri istenilen sayılarda kutulara ya da poşetlere doldurmanız istenecektir. Bu kadar basit bir işlem herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Özellikle üniversite öğrencileri ve paraya ihtiyacı olan ev hanımları bu işi severek, isteyerek ve rahatlıkla oturdukları yerden yapabileceklerini bilmelerini isteriz.

[caption id="attachment_1658" align="alignright" width="300"]Kablo klipsi Kablo klipsi[/caption]

Kablo klipsi paketleme işi için nereye müracaat etmeliyim

Eve ek iş sistemi biraz farklı çalıştığı için sizin düşündüğünüz şekilde doğrudan müracaat edeceğiniz, bu işi alıp yapacağınız bir ortam bulunmamaktadır. Sebebi de Türkiye'deki işsiz sayısının oldukça fazla olması sebebiyle kablo klipsi paketleme işi veren firmaların ihtiyaç olduğu durumlarda sizlere iletişim kanalıyla ulaşması yöntem ile gerçekleşmektedir yani doğrudan klips işi veren firmaların telefon numarası adresi yayınlanmamaktadır. Oldukça fazla talep gördü için firmalar ek iş talebinde bulunan ve sürekli arayan kişilerden bıktığı için sadece ihtiyaçları durumunda sitemiz aracılığı ile bıraktığınız mail adreslerinize ihtiyaç olduğu zaman iş teklifi göndermektedir. Siz de ihtiyaç durumunda size ulaşmaları için konu altına kendinizi açıklayan, bireysel özelliklerinizi belirten ve sadece mail adresiniz bulunan mesaj yazarsanız iş alma şansımız doğabilir.

Evde kablo klipsi paketleyerek ne kadar kazanabilirim

Evde kablo klipsi paketleyerek ne kadar kazanabilirim diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Kablo klipsi paketleme işinden yerine göre 1500-2000 lira arasında para kazanma fırsatını bulunmaktadır. Evde tek başınıza çalışacaksanız ve 4-5 saat kadar boş zamanınız varsa 1000 lira civarında ek kazanç elde edebilirsiniz. Buna paralel olarak boş zaman süreniz ile pratikliğiniz klips işinden para kazanmanızda belirleyici olacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

66 yorumlar

  1. Eşimle birlikte yapacağız.Zamanında teslimatı yaparız.

  2. Klipsvisi istiyorum daha önce yaptim deneyimliyim 3 kişiyiz [email protected]

  3. Klips isivistiyorum daha once yaptim deneyimliyim 3 kisiyiz [email protected]

  4. Klips işi yapmak istiyorum daha önce etiketleme işi yaptım yardımcı olabilirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir