Ev / Türkiye ek iş ilanları / İzmir Eve Ek İş
Sponsor Reklam

İzmir Eve Ek İş

Ege bölgesinini ncisi olan İzmir'de yaşayanlara ek gelir fırsatlarını anlatacağız. Deniz kenarında bir liman kenti olan İzmir'de farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bu sebeple sürekli ya da geçici olarak İzmir ek iş fırsatları yakalanabilir. Aynı zamanda boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlere evde ek gelir sağlama imkanı da bulunmaktadır. İzmir'de her daim iş bulma fırsatı bulmaktadır. Çünkü önemli sanayi kuruluşları burada yer almaktadır. Çalışmak isteyenlere para kazanma fırsatı sunmaktadır. Özellikle mobilya sektörü, tekstil, zeytinyağı, gıda, sebze, meyve, tarım ürünleri ve yan sanayisi bölge ekonomisi açısından oldukça avantajlar sunmaktadır. İzmir  ilçelerinde Turizm eliştiği için turizme yönelik ek gelir fırsatları da bulunmaktadır.

İzmir'de ek iş imkanı

İzmir ekonomisi daha çok fuarcılık alanında elişmiştir. İzmir Fuarı'nda çalışacak yetişmiş kalifiye eleman ihtiyacı da bulunmaktadır. Türkiye'nin ilk Enternasyonal Fuarı İzmir'de bulunmaktadır. Restore edilip şehir dışına taşınan uluslararası İzmir fuarı iş arayanlara farklı iş fırsatları vermektedir. Ege bölgesinin en önemli ürün kalemlerinden biri olan zeytin ve zeytinyağı Türk mutfağının önemli damak tadı olan  bu urun sanayisi çalışmak isteyenlere farklı iş fırsatları vermektedir.

[caption id="attachment_213" align="alignleft" width="300"] İzmir ek iş fırsatları İzmir ek iş fırsatları[/caption]

İzmir ek iş fırsatları

Aynı zamanda ir deniz şehri olan İzmir'de balıkçılıkta yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sebeple balık yakalama üretim çiftlikleri eleman ihtiyacını karşılamak için çalışmak isteyenlere ek iş fırsatları vermektedir. İzmir ek gelir fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin İzmir evlere ek iş veren ya da part time olarak çalışmak isteyen kişilerin buluşma noktası olan sitemiz, hem eleman arayan hem de iş arayan insanlara fırsat vermektedir. Konu altına İzmir ek gelir fırsatlarını değerlendirmek isteyenler iş vermek amacıyla hem de iş bulmak amacıyla tanıtım yazılarını yazabilir.

İzmir'de evde ek işler

İzmir'de evde ek iş fırsatları da oldukça fazladır. Bunlar arasında en çok tercih edilen ek işler;

 • evde yaşlı bakıcılığı
 • evde çocuk bakıcılığı
 • evde takı işi
 • evde boncuk dizme
 • evde ütü yapma işi
 • evde çamaşır yıkama
 • gündelikçilik işi
 • evde pasta yapma işi
 • evde yemek yapma İşi
 • evde ıhlamur paketleme işi
 • evde duş seti paketleme

İzmir'de işverenler tarafından en çok talep edilen iş kolları var. Siz de İzmir eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek bir talebinde bulunabilirsiniz. Ek iş veren firmaların İletişim kanalı olarak bizim gibi evlere ek iş almak isteyenlerin buluşma noktası olduğunu hatırlatalım.

Eğer siz de İzmir'de ikamet eden ve ailesine destek olmak amacıyla ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen kişilerden senin konu altına kendinizi tanıtan mesajlar bırakın. Eğer İzmir'de ek iş arıyorsanız yapabileceğiniz işleri yazın ve iletişim bilgilerinizi not etmeyi unutmayın, ancak telefon numaranızı yazmayın, sadece mail adresi yazmak daha uygundur. Dolandırıcılığa fırsat vermemek için telefon numarası yazmanızı tavsiye etmiyoruz ve bu yüzden mağdur olmanızı da istemiyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

5 yorumlar

 1. İzmir Gaziemir de ikamet ediyoruz. Emekliyiz. Evde yapılabilecek iş arıyoruz..

 2. yeni evlendik cok borc icindeyiz ek ise evde yapilabilcek ise cok ihtiyacimiz var donus yaparsaniz cok seviniriz 0553 693 22 13

 3. Mrba İzmir bayraklı da oturuyorum evde işe gerçekten çok ihtiyacım var kızım okula başlıyor hiç bir gelirim yok lütfen yardımcı olun paketleme katlama ne iş olursa yaparım donus yapArsaniz gerçekten çok sevinirim.tesekkurler.

 4. Mrb arayın döneyim size 0507.022.61.97

 5. yaziyoruz fakat geri.donus olmuyor artik donus ypsaniz en kisa srede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir