Ev / Türkiye ek iş ilanları / İzmir ek iş, ek gelir
Sponsor Reklam

İzmir ek iş, ek gelir

İzmir ek iş ek gelir imkanları hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız yazıyı okuyanlar boş zamanlarını değerlendirerek ailelerine önemli oranda gelir elde edebilir. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte para harcama alışkanlığı da farklı boyutlara ulaştı. İnsanlar nakit para yerine, olmayan parayı yani kredi kartından para harcamayı yoğun bir şekilde alışkanlık haline haline getirince, ister istemez hesaplar tutmamaya başladı. Yani evde bir kişinin çalışması ile bir ailenin geçiş indirilmesi zorlaştı. İzmir'de ek iş veren firmalar bu durumda olan insanlara kolaylık sağlamaya başladı. Yani para ihtiyacını gidermek düşüncesinde olan insanlar evde boş zamanlarını değerlendirerek gereksiz yere yaptıkları harcamaların giderlerini ödemek için farklı ek iş İzmir fırsatları hakkında bilgi edinmeyi düşünüyorlar.

Biz de konu hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmak için nasıl para kazanabilirsiniz, İzmir'de eve iş nasıl alınır, kimler ek iş yapmalıdır, nereden ek gelir sağlanabilir, konu hakkında önemli ipuçları vereceğiz.

İzmir ek gelir fırsatları

Türkiye'nin üçüncü büyük şehri İzmir oldukça bereketli, hoşgörülü aynı zamanda ucuz ve herkese göre iş bulunabilecek şehirler arasındadır. Yoğun göç alan bu şehir kendine sığınan herkese bir şekilde sahip çıkarak, onun ayakta kalmasına, yaşamasına tutulmasına fırsat vermektedir.

İzmir'de sanayi son dönemde azalma gösterse de yine de farklı sektörlerin devreye girmesi ile birlikte evde ek gelir sağlamak isteyenler en önemli fırsatlar bulunmaktadır. İzmir hem deniz şehridir, hem de tarihi turistik bir şehirdir. Doğal olarak hem turizmden hem de tarihi dokusundan kaynaklanan gelir kalemleri devreye girebilir. Bunun için "İzmir'de ek iş yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var" diyenler turistlere yönelik olarak takı tasarım işi  gibi işlere yönelebilir. Hediyelik eşya ambalajı için kurdele işi, evde organik yemek yapma işi, etiket takma işi, nikah şekeri paketleme işi, evde davetiye katlama işi gibi ek gelir fırsatlarından faydalanabilir.

Sadece bunlar değil elbette, İzmir'in turistik ilçelerinden Selçuk, Çeşme, Seferihisar, Özdere gibi yerlerde turizme yönelik olarak otel, motel, pansiyonlarda iş bulma fırsatları yakalanabilir.

İzmir'de yaşayan vatandaşlar için en önemli ek iş fırsatları arasında sosyal medya danışmanlığı, evde kalem montaj işi, evde mantı yapma, iplik temizleme işi, yapay gül yapma işi en çok tercih edilen ek işler arasındadır.

Karabağlar ek iş

İzmir ilinin önemli ilçeleri bulunmaktadır, bunlar oldukça büyük nüfusa sahiptir. Karabağlar ek iş fırsatları değerlendirilebilir. Burada mobilya sektörü gelişmiştir. Mobilyacılığa bağlı olarak tekstil ürünleri pazarlanabilir.

İzmir'de hangi ek işler yapılır

Buca, Bornova, Konak, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, İnciraltı, Narlıdere, Çeşme, Seferihisar, Bayındır, Aliağa, Kiraz, Tire, Torbalı, Ödemiş gibi ilçelerde yaşayan vatandaşlar da kendilerine uygun ek iş fırsatlarından faydalanabilir. İzmir ilini sadece birkaç örnekle anlatmak yeterli değildir. İzmir'de organize sanayi bölgesinde herkese farklı iş fırsatları bulunmaktadır. İzmir Organize Sanayi bölgesine ulaşmak artık metro ile oldukça kolaydır. Bu sebeple Karşıyaka ek iş fırsatları Çiğli ek iş fırsatları ne yakalayamayan İzmirliler diğer kentlerde ilçelerde yer alan fabrikalara sanayi bölgelerine rahatlıkla ulaşarak kendilerine uygun ek iş fırsatları bulabilir.

İzmir'de eve ek iş veren firmalar

Özellikle İzmir'in Menderes ve Sarnıç bölgelerinde hızlı bir sanayi hamlesi ve iş fırsatları doğmuştur. Metro aracılığı ile ulaşımda sorun olmaktan çıkmıştır. Herkesin İzmir evde ek iş konusunu iyice araştırarak kendilerine uygun işlere müracaat etmesi gerekir.

Sadece İzmir'de eve ek iş veren firmalar değil diğer bölgelerden de iş alma şansınız bulunmaktadır. İzmir ek iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için konu altına ister iş arayan, isterseniz işveren olun kendinizi anlatan başvuru ya da işçi eleman temini için mesaj bırakabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

8 yorumlar

 1. İzmir üçkuyularda resim seramik hobi atölyem ve ekibim var.iş vermek isteyenlerle görüşülür.

 2. İzmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum her ne olursa yaparım lütfen biran önce dönüş yapar mısınız

 3. Halime şıvkın

  Menderes te oturuyorum evde ek is yapmaya ihtiyacım var. Acil geri dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Karşıyakada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 5. izmirde oturuyorum engelli bir kardeşim var evde ek işe ihtiyacım var

 6. bayraklıda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen

 7. Kalem montajı. Paketleme vb.

  Eşimle birlikte evde paketleme veya montaj işleri yapmak istiyorum.

 8. Evde ek is yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir