Ev / Türkiye ek iş ilanları / Isparta Ek İş İmkanları
Sponsor Reklam

Isparta Ek İş İmkanları

Güller Şehri olarak bilinen bu şehrimizde ek gelir sağlamak ailesine destek olmak isteyenlerin Isparta ek iş fırsatları değerlendirerek önemli bir fırsat yakalayacağını hatırlatalım. Nüfusu 300 bin civarında olan şehrimizin sakinlerinden ek gelir sağlama düşüncesinde olanlara hangi ek iş fırsatları değerlendirerek para kazanacaklarını izah etmeye çalışacağız. Eğer sizlerde Isparta ilimizde yaşayan ama yeteri kadar milli gelirden pay alamayan insanlarsınız o zaman hangi ek işleri yaparak siz de hak ettiğiniz şekilde yaşamayı garanti edeceğimizi anlatmaya çalışalım.

Isparta Ek İş 

Sadece Isparta merkezinde ikamet edenler değil ilçeleri olan Eğirdir, Senirkent, Yalvaç, Keçiborlu, Yenişarbademli, Uluborlu, Atabey, Şarkikaraağaç, Sütçüler, Gelendost, Aksu veya Gönen ilçelerindeki vatandaşların da bu ek iş fırsatlarından faydalanabileceğini hatırlatalım. Isparta'da evlere ek iş veren firmalar boş zamanını değerlendirmek amacıyla evde çalışarak aile bütçesine destek olmak herkesin zorunlu bir durumu oldu. Çünkü gider kalemleri o kadar çok arttı ki mecburen birkaç kişinin aileye destek olması gerekmektedir. Sizler de kendinize uygun ek iş fırsatlarını değerlendirerek günde 50 lira civarında para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bahsettiğiniz kişisel olarak ortalama bir rakamdır. Kişi sayısı ve çalışan kişinin yetenekleri oranında gelir değişiklik gösterebilir.

[caption id="attachment_1639" align="alignright" width="300"]Isparta'da ek iş Isparta'da ek iş[/caption]

Isparta'da evlere iş veren firmalar

Isparta'da eve iş veren firmalar ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Isparta'da ek iş yapmak isteyenlere verilen işler arasında en çok Gül yağı şişeleme paketleme gül yaprakları toplama, dikiş nakış işleri, gelinlik süsleme, sabun yapımı, davetiye katlama, mevlüt şekeri imalatı gibi işler vermektedir. Ancak sadece Isparta'da evlere ek iş veren firmalar değil diğer illerde de evlere kargo ile iş gönderen firmalarla anlaşarak iş yapma şansımız bulunmaktadır. Isparta'da evde yapılabilecek işler diğer illerde yapılan işlerin benzerleri Isparta ilinde de yapılmaktadır.

Isparta ekonomisi daha çok gül ve Gül ürünleri'ne dayalı sanayiye dayanmaktadır. Dünyanın en güzel gülleri Isparta'da bulunmaktadır. Bunları toplamak imalatını yapmak esans çıkarmak gibi farklı amaçlarla elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Sadece evden değil uygun zamanlarda da tesislerde part time yarı zamanlı çalışarak para kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Ayrıca Isparta'da deri sanayi gelişmiştir deri ile ilgili ek iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Isparta ek iş fırsatlarını değerlendirmek için evlere iş veren firmalarla anlaşmanız gerekmektedir.

Isparta'da yaşayan vatandaşların evde yapılacak işlerden para kazanmak için çok şanslı olduğunu hatırlatalım. Sadece Isparta merkezde oturanlar değil, ilçeleri olan Keçiborlu, Gönen, Uluborlu, Senirkent, Atabey, Yalvaç, Gelendost, Eğirdir, Sütçüler, Aksu, YeniBaşarBademli, Şarkikaraağaç insanları da ek iş yapmak fırsatına sahiptir. Onlar da kargo firmaları aracılığı ile istedikleri ek işi kolayca yaparak para kazanma şansını değerlendirebilir. Bunun için fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz

Isparta'da eve ek iş veren firmalarla nasıl anlaşırız

Konu altına Isparta'da ek iş yapmak istediğinizi kendinize uygun işlerin altına yorum yaparak iş talebinde bulunabilirsiniz. Böylece firmalar size iş talebinde bulunabilir ve para kazanmak için fırsatı değerlendirmiş olursunuz. Kendinizi en iyi şekilde tanıtan mesajları konu altına yazarak mail adresinizi ekleyin ve beklemeye kalın. Elemana ihtiyaç duyduğu zaman sizlere firmalar mail adresinizden haber gönderecektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

49 yorumlar

  1. Evde ek is yapmak istiyoruz

  2. 2 kisiyiz her turlu evde ek is yapilir paketleme vs donus yaparsaniz sevinirim

  3. Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönerseniz sevinirim

  4. Paketleme ve çeyiz işlerinde iyi olduğumı söyleyebilirim. Isparta merkezde oturuyorum.

  5. Evde ek iş yaparak ev bütçeme katkıda bulunmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  6. Evde ek iş yapmak istıyorum dönüş yapmanızı bekliyorum

  7. Burdur’da yaşıyorum.evden yapabileceğim bütün ek işlerde çalışabilirim.

  8. Elimden geleni yaparız acil ek is arıyorum yapılan iş tetizlik le en üst duzeyde yapabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir