Ev / Ek iş ilanları / İplik Yumaklama ve İplik Paketleme İşi
Sponsor Reklam

İplik Yumaklama ve İplik Paketleme İşi

İplik yumaklama ve iplik paketleme işi paraya ihtiyacı olanlara farklı bir ek iş fırsatı tanıtacağız. İster yarım gün çalışarak isterseniz tam zamanlı çalışarak ailemize destek olmak istiyorsanız ve boş zamanınız varsa sizlere el örgü iplerini sarma paketleme ve yumak yapma işini önereceğiz. Özellikle Sanayi bölgelerinde yaşayan ya da yakın olan kişilerin bu iş fırsatını en iyi şekilde değerlendirerek kendilerine ek gelir sağlayacağını umut ediyoruz.

İplik yumaklama ve iplik paketleme işini kimler yapabilir

16-30 yaş aralığında olanların ve elbette bayanlara yönelik bir iş olduğu için bayanların bu iş fırsatını iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. İstanbul'da yaşayanlara daha çok uygun olan bu iş fırsatını değerlendirenlerin önemli gelir elde edeceğini umut ediyoruz. Firmalar iplik işlerinde kendilerine yardımcı olacak çalışkan, genç insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bu işi yapmak isterseniz zamanınız çoksa tam gün zamanımız Hassa ek iş olarak hafta sonu çalışabilirsiniz. Sizlere gerekli yol yardımı yemek yardımı, yol parası gibi ücretler tahsis edilecektir.

İplik yumaklama ve paketleme işini nasıl bulabilirim

Bu işten yardımcı personel olarak para kazanmayı düşünüyorsanız internette kısa bir araştırma yaptığınız takdirde sizlere uygun ambalajlama, paketleme, yumak yapma, iplik sarma başlıklarıyla arama yaparsanız. Bu işle ilgili örnek ilanlar karşınıza çıkacaktır.

Sizlere iplik sarma, iplik yumak yapma, iplik paketleme işi hakkında bilgilendirme yaptık. Umarız ailenize destek olmak amacıyla kendinize uygun bir iş bulursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

3 yorumlar

  1. İbrahim Aktan

    Merhaba Ben Bursa inegol den yazıyorum bu ek işlere ihtiyaçım var ilginize teşekkürler

  2. Istanbulda oturuyom telefonum 555 548 8544

  3. Antalya da oturuyorum bu işe talibim 5054302030

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir