Ev / Evde ek işler / Öğrenciler için ek işler / İnternetten link kısaltarak para kazanma
Sponsor Reklam

İnternetten link kısaltarak para kazanma

İnternetten link kısaltarak para kazanma fırsatı günümüzün en yaygın kullanılan iletişim araçları arasında bulunan internet bazen çok zaman harcadığı için link kısaltarak para kazanma fırsatı sunan kişiler olduğunu biliyor musunuz? Evet böyle bir metot gelişti. Sizler de çok kolay yapabilirsiniz, ancak birazcık internetten anlamak gerekir. Özellikle öğrencilerin bu işten İyi para kazanabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Sadece öğrenciler değil, internetten, linkten, web sitesinden anlayan kişiler kolaylıkla bu işten para kazanabilir.

Öğrenciler için ek gelir

Öğrenci iseniz ve harçlık için annemizden babamızdan sürekli para istiyorsanız buna son verelim. Siz de zihinsel ek işler yaparak para kazanıp kimseye eyvallah etmeyin. İşte size yeni bir ek iş fırsatı internetten link kısaltarak para kazanma hakkında size bilgi verelim. Biz de bu işten para kazanın ve rahat bir öğrencilik dönemi geçirin. Bu işin nasıl yapıldığını basit bir mantıkla anlatmaya çalışalım. Sosyal ağ siteleri olarak bildiğimiz Twitter, Instagram, Facebook gibi sitelere başka bir site üzerinden link vermek gerekiyor. Yani bu adrese yönlendirme yapılması gerekmektedir. Örneğin göndereceğiniz link http://ekisara.com sitesi olsun. Link kısaltma için bir oturum açmak gerekmektedir. Bunu yapmak için link kısaltma siteleri mevcuttur. Bu sitelere girip üye olup daha sonra istediğiniz linki kısaltmak istediğin sitenin adresini kopyalayıp yapıştırıyoruz. Daha sonra size kısa bir link adı verilmiş oluyor. Bu kadar basit yapacağınız bir işi herhalde herkes kolayca yapıp para kazanabilir. Bu sayede sizlerde para kazanacaksınız.
url kısaltma işi yapmak isteyenlere, internette link kısaltarak para kazanma işi yapmak isteyen var mı gibi aramalar yaptığın zaman size teklifler gelecektir. Ya da forum sitelerine girerek buradan iş teklifi yapabilirsiniz. Ya da iş vermek isteyenlere talip olabilirsiniz. Biz de internetten url kısaltarak para kazanma fırsatını iyi değerlendirip ailenize bol para kazanabilirsiniz. Link kısaltma siteleri oldukça fazladır. Arama motorlarına link kısaltma siteleri yazdığın zaman size alternatifler çıkacaktır. Siz de oralara üye olarak nasıl yapıldığını öğrenerek kolayca para kazanabilirsiniz.

[caption id="attachment_1045" align="alignright" width="292"]Link kısalt Link kısalt[/caption]
URL kısaltarak ne kadar para kazanabilirim?
Her site farklı ücretler ödediği için kesin bir rakam veremeyiz. Ancak 1000 kişi için 3000 dolar  15 günde hesabınıza ödeme yapılır ve oldukça güvenlidir. 1000 kişi için 10 lira civarında ödeyen Lig satma siteleri de bulunmaktadır. Yani yapacağınız kısa puan sayısına göre internetten link kısaltarak para kazanma fırsatı değerlendirilebilir. Böylece sizde oturduğunuz yerden bilgisayar başında para kazanmanın keyfini yaşarsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

3 yorumlar

  1. Ankara Çankaya merkezdeyim şuan çalışmıyorum Evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim titiz sabırlı ve özenle yaptığım işin en iyisini Yaparım şimdiden teşekkür ederim

  2. Merhabalar benim bu işe ihtiyacım var biz evde üç kişiyiz çok kolay yaparız yeterki iş olsun

  3. Mehmet erdem uygun

    Merak ettim yapabilecegimi dusunuyorum. Yalniz 1000 kisi icin derken ne demek istenmis anlayamadim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir