Ev / PERSONEL ALIMLARI / Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alım İlanı
Sponsor Reklam

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alım İlanı

Ülkemizin Güzide konuştuklarından Hava Kuvvetleri Komutanlığı 1 ilan yayınlardı. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alım İlanı yapacağını duyurdu. İşkura açık olan ilanlar bölümünde yer alan ilanda alınması düşünülen işçilerin Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Birinci Hava İkmal Bakım merkezinde çalıştırılacak.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı işçi alım ilanı 2016 yılı için farklı pozisyonlar için personel alınacak alınacak işçilerin Daimi statüde çalıştırılacağı bildirildi. Alınacak personelin sayısı 28 olacak ve lise mezunu olmaları yeterli.

Adayların şartları uyması için yapılan değerlendirme en iyi şekilde araştırmaları gerekir. 10 gün içinde İŞKUR il ya da şube temsilciliklerinden ya da İŞKUR iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılabilir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen lise mezunlarının başvuru şartlarını taşıması halinde önemli bir kurumda çalışacaklarını ve hayatlarını önemli ölçüde kurtulacağını söyleyebiliriz.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı personel alım ilanında en önemli şart 2014 KPSS sonuçları ile alım yapılacağıdır başvuru yapacak olanların listede yer alması halinde tecrübesi, eğitim durumu gibi şartları taşıyıp taşımadıklarını sözlü ve yazılı sınav öncesinde bütün belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Yanlışlıkla eksik belge teslim edenlerin listeden çıkarılarak yedekteki kişi ekleneceği unutulmaması gerekir.

Merkezi sınav şeklinde yapılacak olan müracaatlarda adayların en yüksek puandan alarak aşağıya doğru sıralama geri talep sayısının 3 katı kadar liste oluşturacağı oluşturulacağı bildirildi.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı 2016 şartları

Fırsatlarını değerlendirerek Sizlerin de iyi bir kurumda çalışmasını umuyoruz. Bu sebeple başvurular bölümüne göre KPSS94 puanından minimum 60 puan alınması gerekmektedir. Ayrıca YDS puanı da gerekmektedir. Bunun için YDS puanı minimum 45 olması zorunludur. Hava Kuvvetleri işçi alımı başvuruları için İşçi Bulma Kurumu İŞKUR sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Hava Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı başvurular 9 Mayıs 2016 tarihinde başlayarak 18 Mayıs 2016 tarihine kadar sürecektir. İlanın ayrıntılarını öğrenmek için İŞKUR sitesine girerek iyice araştırma yapmanızı ve bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir