Ev / Türkiye ek iş ilanları / Gümüşhane Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Gümüşhane Ek İş İlanları

 Miladi tarihlerin öncesinde 3500 yıllarına dayanan geçmişi ile başta tarım yapıldığı bilinen Gümüşhane ilimizin çok önemli tarih izleri bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bu güzel şehrimizin farklı uygarlıklar tarafından yönetildiği bilinmektedir. Asurlular, Hititler, Kimmerler, Pontus, Roma, Bizans ve Trabzon İmparatorluğu yönetimde kalmış olan bu köklü şehrimiz ek iş fırsatları açısından vatandaşlarına önemli fırsatlar sunmaktadır. Geçmişte kısa süreli Ermeni, Arap ve Türkmen egemenliğinde kalan daha sonra nihai olarak Osmanlı hakimiyetine geçmiş ancak öncesinde Akkoyunlular ve Safeviler tarafından da yönetilen Gümüşhane ek iş fırsatları nelerdir.

Gümüşhane ek iş olanakları

Gümüşhane  ekonomik açıdan hayvancılık ve tarıma dayalı bir yaşam sürmektedir. Tarımda da daha ziyade buğday üretimi yapılmaktadır. Gümüşhane'nin en büyük ve en önemli ilçeleri arasında Kelkit öne çıkmaktadır. Erzurum ve Erzincan şehirlerindeki şeker fabrikalarında şeker pancarı üretimi yapılarak şeker sanayisi üzerinde bitkiler üretilmektedir. Ayrıca farklı türdeki meyvecilik bahçeleri öne çıkmaktadır Bütün bunlar Gümüşhaneli vatandaşların geçimi için yeterli olmamaktadır boş zamanlarını değerlendirmek isteyen Gümüşhaneli vatandaşlar Gümüşhane'de eve ek iş isteyen insanların yaptığı araştırmalarda Gümüşhane'de Hangi ek gelir fırsatları olduğu konusunda sizlere farklı alternatifler sunmak istiyoruz.

Gümüşhaneli vatandaşlar için ek gelir fırsatları açısında evde yapılacak en iyi işler evde gelinlik süsleme işi, etiket takma işi, davetiye katlama işi, lavanta paketleme işi ve perde ruleti paketleme işi en çok talep gören Giresun ek iş ilanları arasında yer almaktadır.

[caption id="attachment_1527" align="alignright" width="300"]Gümüşhane Ek İş Gümüşhane Ek İş[/caption]

Gümüşhane eve ek iş veren firmalar

Evlere iş veren firmalar sizlere her türlü gerekli malzemeyi gönderdiği için evde ek iş yapmak isteyen insanlar ekstradan masraf yapmasına gerek yoktur. Siz ek gelir sağlamak istiyorsanız Gümüşhane eve ek iş veren firmalar aracılığı ile size bağlantı kurulması amacıyla sonu altına kendinizi tanıtan yazılar yazmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece sadece kendi ilimizden değil yakın çevredeki diğer illerden sizlere uygun iş verilecektir. Bunun için uzaklık çok önemli değildir. Çünkü bütün işler her yere rahatlıkla gönderilmektedir. Kargo firmaları çok uygun fiyata her yere yük taşımaktadır. Gümüşhane eve ek iş veren firmalar aracılığı ile masraflar firmalar tarafından karşılanacak.  Siz sadece yapacağınız işin bedelini alacaksınız eve ek iş yapma usulü ise genelde parça başı olarak hesaplanmaktadır. Yani kaç adet ürün yaptıysanız anlaştığımız pazarlığımız a göre katsayı ile çarpılarak buna göre size ödeme yapılacaktır.

Gümüşhane eve ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin mutlaka kendini tanıtan mesajlar yazması gerekmektedir, ancak sadece mail adresi içeren iletişim bilgileri vermeniz yeterlidir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

10 yorumlar

 1. Benim 3 kızım var bugüne kadar işlemeler yaptık el becerilerimiz var . Herr türlü ev işi yaparız geri dönerseniz memnun kalırız.

 2. gümüşhanede yaşıyorum .
  evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum temiz ve titiz çalışırım

 3. Vahdet ÇELİK

  Paketleme katlama yaparız evde eşim le beraber kirada oturuyorum ek iş olarak ve yardımcı olursanız seviniriz ihtiyaç var saygılarımla

 4. gümülhanede yaşıyorum.evde ek iş yapıp ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorum.ilgilenirseniz sevinirim.iyi günler

 5. Gümüşhane Kelkit e oturuyorum is olarak; paketleme, katlama, boncuk hepsini gayet hızlı ve Güvenilir bır şekilde titizlikle yapabilirim.

 6. Gümüşhaneye ankara dan geldim ankarada bi çok firmadan iş alarak evde yapıyodum gümüşhanede böyle bi iş arıyorum lütfwn yardımcı olun

 7. Evde yapilacak butun isler

 8. Evde yapılabilecek her işi yapabilirim.

 9. Merhaba ben evde yapilabilicek tüm işleri yapmaya hazırım size ulaşabileceğim bir iletişim numarası var mı acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir