Ev / Türkiye ek iş ilanları / Giresun Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Giresun Ek İş İlanları

 Karadeniz bölgemizin fındığı ile ünlü Giresun ilinde yaşayan vatandaşlarımızın ek gelir sağlamak amacıyla hangi ek işleri yapabileceğini kısaca sizlere anlatacağız. Doğal olarak fındık üretimi ile ilgili önemli kuruluşlar yer alan ilimiz de başka alternatif para kazanma imkanları da bulunmaktadır. Fiskobirlik 1944 yılında kurularak Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Giresunlu vatandaşlarımız boş zamanlarında ekonomik etkinlik olarak fındık üretimi ile bilgilendirmiş ilgilenmişlerdir, ancak şehir merkezinde evde boş duran vatandaşların para kazanmak için hangi ek gelir fırsatlarını değerlendirmek istediklerini kısaca anlatalım.

Giresun evde ek iş

Giresun evde ek işveren firmalar aracılığı ile Sizler de evde davetiye katlama, kına paketleme, poşet katlama, kurdele yapımıi sosyal medya danışmanlığı, etiket işi çorap temizleme işi, iplik temizleme işi gibi en çok talep edilen işlerden talep edebilirsiniz. Giresun ek iş fırsatları açısından farklı alternatifler sunsa da Türkiye genelinde yapılan işlerden Sizler de yaralanabilirsiniz. Uzaklık kavramının yok olması ile birlikte eve ek iş veren firmaların kargolar aracılığı ile Türkiye'nin her noktasına iş gönderdiklerini hatırlatalım.

Giresun ek gelir konusunda fazla cömert olmasa da diğer illerden gönderilecek olan ek işler Giresunlulara önemli bir girdi sağlayacağını söyleyebiliriz. Ayrıca evde yaşayan ve kendi başına bireysel olarak ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen insanların farklı konularda hobi amacıyla boş zamanlarını değerlendirerek ek gelir sağlayacaklarını hatırlatalım.

[caption id="attachment_1524" align="alignnone" width="300"]Giresun Ek İş İlanları Giresun Ek İş İlanları[/caption]

Ek iş veren firmalar

Ek iş veren firmalar kanalı ile yapacağınız bütün işler sayesinde hiçbir harcama yapmanıza gerek yoktur. Giresunda evlere ek iş veren firmalar sizlere yapacağınız işin bütün malzemelerini göndermektedir. Böylece Sizler de bireysel yeteneklerinizi kullanarak işin tarifine uygun bir şekilde para kazanmaya başlayacaksınız.

Evde yapılan ve kişilerin çoğu belli bir sayı üzerine dayanmaktadır. Bu sayıları tamamladığınız zaman firma bitirdiğiniz işlerin gelip teslim almaktadır. Para teslimi de iş bitiminde nakit olarak yapılmaktadır. Siz de Giresun ek iş ilanları yayınlayan sitemiz aracılığıyla iş yapmaya başlayabilirsiniz bunun için konunun altına kendinizi tanıtan ve hangi işi yapmak istediğinizi belirten mesajlar içeren ve iletişim bilgileri olarak sadece mail adresinizin yazılı olduğu yorumları bırakabilirsiniz. Böylece Giresun eve ek iş veren firmalar sizinle buradan ulaşma fırsatı yakalayacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

57 yorumlar

  1. ek işe ihtiyacım var acil evde paketleme boncuk kına nikah şekeri yapabilirim ben ve ekibim bilgilendirmenizi bekliyorum giresun merkez

  2. her türlü el işi paketleme işi,davetiye işi itina ile yapılır,3 kişilik grubum var,dönüşlerinizi bekliyorum..

  3. Her türlü el işini,paketleme,katlama,davetiye işini düzügün ve hızlı bir şekilde yaparım,3 kişilk grubum var,dönüşlerinizi bekliyorum

  4. Giresun merkez evde ek iş yapmak istiyorum paketleme süsleme işlerini severek yaparım dönerseniz sevinirim.

  5. Giresunda yaşıyorum.ek işe ihtiyacım var her türlü işi yaparım ve zamanında yetiştirilir. Geri dönerseniz sevinirim

  6. Merhaba; Giresun/Merkez de ikamet ediyorum, evde davetiye katlama veya paketleme işlerinden yapmak istiyorum, disiplinli ve işimde titiz biriyim, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  7. Her türlü el işini hızlı ve düzgün bir biçimde yaparım . öğretmenim el becerilerim çok iyidir .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir