Ev / PERSONEL ALIMLARI / Gazi Üniversitesi’ne Sözleşmeli Personel Alınacak
Sponsor Reklam

Gazi Üniversitesi’ne Sözleşmeli Personel Alınacak

Gazi Üniversitesi'ne sözleşmeli personel alım ilanı

Üniversite Rektörlüğü tarafından kamuoyuna yapılan duyuruda üniversitenin hastanesinin baş hekimliğinde görevlendirilmek üzere Devlet Memurları Kanununun dördüncü maddesindeki b fıkrasına göre 31 tane sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. KPSS P grubundan puan sıralaması yapılarak alınacak sözleşmeli personelin özel bütçe ve döner sermaye bütçesinde çalıştırılması düşünülmektedir.

Gazi Üniversitesi'ne Sözleşmeli Hemşire alınacak

Özel bütçede çalıştırılması amacıyla KPSS puan türü P3 grubundan en son 2016 sınavlarından elde edilen puanların sıralamasına göre 6 tane hemşire alınacaktır. Hemşirelerde aranan özellikler Sağlık Bilimleri fakültelerinin hemşirelik bölümünden mezun olması ya da hemşirelik yüksekokulu lisans düzeyinde programlardan mezun olması gerekmektedir. Gazi Üniversitesi sözleşmeli hemşire alımı  için döner sermaye bütçesinde görevlendirilmek üzere 2016 yılında yapılan kpssp3 sınavından yeterli seviyede puan alarak Sağlık Bilimleri hemşirelik fakültesi bölümünden ya da hemşirelik yüksekokulu lisans programından mezun olanlardan beş kişinin hemşire olarak alınacağı duyuruldu.

Gazi Üniversitesi'ne Sözleşmeli Sağlık Teknikeri alınacak

Ayrıca 2014 yılı kpssp93 puan türünden yeterli puanı olanların acil bakım teknikerliği, İlk ve Acil Yardım ambulans ve acil bakım, acil yardım, paramedik, acil bakım teknikerliği, acil yardım teknikerliği ambulans önlisans programlarından herhangi birinden mezun olan üç adet Sağlık teknikeri alınacaktır.

Gazi Üniversitesi'ne Sözleşmeli Laborant alınacak

Bir adet 2014 yılı kpssp93 puanı ile laborant alınacaktır. Veteriner Sağlık ya da laborant önlisans programından mezun olmuş olanların müracaat etmesi gerekmektedir.

[caption id="attachment_2181" align="alignleft" width="300"]Gazi Üniversitesi sağlık personeli alımı Gazi Üniversitesi sağlık personeli alımı[/caption]

Gazi Üniversitesi'ne Sözleşmeli Patoloji Teknikeri alınacak

Diğer sağlık personeli başlığı altında 3 adet Patoloji teknikeri alınacaktır. Bunlarında 2014 kpssp93 puan türünden yeterli puanı alanlar arasında en az 5 yıl histokimya konusunda tecrübeli olanlardan Patoloji laboratuvar önlisans mezunu olanlar arasından alımlar gerçekleştirilecektir.

Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde çalıştırılmak üzere diğer sağlık personeli başlığı altında acil sağlık hizmetleri, acil tıp teknisyeni ve röntgen teknisyeni alımı gerçekleştirecektir. 2014 yılında yapılan KPSS sınavında P94 türünde yeterli puan alanların radyoloji, radyoloji ve tedavi laboratuvarı, radyoloji teknisyenliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olmaları şartıyla müracaat yapabilirler.

Gazi Üniversitesi sağlık personeli alımı için aranan genel şartlar için kurumun web sitesine girilerek insan kaynakları bölümünden güncel duyuların incelenmesi ve kendinize uygun olan açık pozisyonlar için müracaat yapılması menfaatiniz icabıdır.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir